Diana. WallpapperframeŹródło: Wallpapperframe
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 26 Czerwca 2020

Polska aktorka chce zagrać księżna Dianę. O rolę zabiega na Instagramie

Pomimo, iż casting do roli księżnej Diany już się zakończył, Aleksandra Domańska wciąż liczy na swoją szansę. Polska aktorka postanowiła zawalczyć o miejsce w filmie reżyserowanym przez Pabla Larraina. Co ciekawe, zrobiła to za pomocą Instagrama.

Polskiej aktorce marzy się sława międzynarodowa i postanowiła wykorzystać fakt, że jest bardzo podobna do niezwykle barwnej, historycznej postaci. Domańska żartobliwie na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie na Insta Story, na którym oznaczyła reżysera powstającego filmu o księżnej Dianie.

Film biograficzny o Dianie już wkrótce

Aleksandra Domańska z przymrużeniem oka i humorem postanowiła zgłosić swoją kandydaturę do roli księżnej Diany. Mimo tego, że aktorka do odegrania tej niezwykle lubianej postaci została już dawno wybrana. Pablo Larrain, który ma zająć się wyreżyserowaniem filmu biograficznego zdecydował, że rolę tę powierzy Kristen Steward. Aktorka znana jest przede wszystkim z serii „Zmierzch”, gdzie grała główną postać.

Polska aktorka próbuje zdobyć rolę na instagramie

„Polska Diana” lepsza od amerykańskiej?

Internauci zauważają, że polska aktorka jest podobna do księżnej Diany. Szczególnie teraz, gdy postanowiła zmienić fryzurę i obciąć włosy na krótko. Aleksandra Domańska, korzystając z okazji postanowiła dodać nagranie na swoim Insta Story, w którym oznaczyła reżysera filmu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Częste i urągające godności przesłuchania. "Wkurzeni Obywatele": Policja robi to na wyraźne polecenie partii rządzącej 2. Lekarka odesłała chorego, 9-letniego Norberta do domu. Chłopiec nie żyje

Mówiła na nim po angielsku, aby udowodnić, że potrafi mówić z brytyjskim akcentem. Aktorka na kolejnym zdjęciu oznaczyła również Kristen Stewart pisząc: „Come on! We can worki t out! The sky is the limit. (No dalej! Możemy się dogadać. Tylko niebo nas ogranicza)”.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Częste i urągające godności przesłuchania. "Wkurzeni Obywatele": Policja robi to na wyraźne polecenie partii rządzącej
  2. Lekarka odesłała chorego, 9-letniego Norberta do domu. Chłopiec nie żyje
  3. Przyłapali ją na gorącym uczynku. Kiedy zauważyła, że jest nagrywana podczas niszczenia banerów, zaczęła się awantura
  4. Prezenterka TVP o "W pustyni i w puszczy": "Uczy pogardy"

Źródło: [wp.pl, Instagram]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News