Deszcz sprzyja zwierzętom w polskich lasach. Korzystają z niego pełną parą.. Twitter/Lasy PaństwoweŹródło: Twitter/Lasy Państwowe
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 30 Kwietnia 2020

Trudno się nie uśmiechnąć. Ukryta kamera nagrała, co zdarzyło się po deszczu w polskim lesie

Deszcz zazwyczaj nikogo specjalnie nie cieszy. Ludzie mają w sobie zwykle więcej radości i chęci do życia, gdy świeci słońce. Jednak, jak się okazuje, są wyjątki od tej reguły. Wystarczy spojrzeć na nagranie, zarejestrowane przez ukrytą kamerę z jednego z polskich lasów. Pochodzi ono ze wczoraj. Zamieścili je w sieci przedstawiciele Lasów Państwowych. Co za radość i zabawa, aż ciężko się nie uśmiechnąć!

W środę 29 kwietnia na oficjalnym koncie Lasów Państwowych na Twitterze pojawiło się radosne i niezwykle beztroskie nagranie. Ukazuje ono stado jeleni w akcji, a konkretnie ich zabawę w deszczu i kałuży. Zwierzaki beztrosko skaczą, brykają i tarzają się.

Agata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewałAgata Duda otrzymała zatrważający list od żony polityka. Treść odbiera mowę, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Deszcz sprzyja zwierzętom w polskich lasach. Korzystają z niego pełną parą. Niezła zabawa!

Nagranie jeleni bawiących się w deszczu i powstałej kałuży, zarejestrowane zostało w środę na terenie nadleśnictwa Zamrzenica w województwie kujawsko-pomorskim. Patrząc na ich radość i zabawę, wolność i swobodę oraz energię, którą aż tryskają, można tylko pozazdrościć, szczególnie teraz, w dobie panującej pandemii. Jeden z internautów prześmiewczo zauważa: "Bez maseczek, odległości niezachowane. No sam nie wiem".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Biedronka, Lidl i Carrefour będą zamknięte w majówkę? Data otwarcia jest zaskakująca
2. 76-latka skręcała w lewo, wjechała pod samochód. Reanimacja na ulicy, kobieta nie żyje

"Oto co się dzieje w lesie, gdy spadnie deszcz" - napisali administratorzy Lasów Państwowych do nagrania zamieszczonego na ich oficjalnym koncie na Twitterze.

Nagranie z udziałem bawiących się jeleni w kałuży deszczu do obejrzenia tutaj.

Przypominamy, że deszcz jest również o tyle ważny, że zapobiega suszy i pożarom, które ostatnio bardzo dają się w Polsce we znaki. Niedawno płonął m.in. Biebrzański Park Narodowy, a rzeki wysychają. Powinniśmy zatem cieszyć się z deszczu razem ze zwierzętami, mieszkańcami lasów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lekarz nie ma wątpliwości w sprawie majówki. Polacy mają jeden zasadniczny problem
  2. EBC: Z ważnym komunikatem dla wszystkich. Odetchniesz z ulgą
  3. Nie żyje wielki Polak, były żołnierz AK. Znał pewną tajemnicę, o której wie niewielu
  4. Wielki protest pracowników medycznych. Otrzymali upokarzającą premię, wielu będzie oburzonych
  5. Była dziennikarka TVP przechodzi ciężkie chwile. Prześladowano ją, dużo straciła, sprawa jest poważna
  6. Zapytali Szumowskiego o szczegóły wakacji. Ogromne rozczarowanie dla setek tysięcy Polaków

Źródło: Twitter

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News