Decathlon. https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Decathlon,_Kungens,_2018.jpg
Źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Decathlon,_Kungens,_2018.jpg
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 5 Stycznia 2020

Sklep wzywa do natychmiastowego zwrotu produktu. Może stanowić niebezpieczeństwo dla dzieci

Decathlon był zmuszony wycofać ze swojej oferty fotelik rowerowy marki B'Twin, informuje Wirtualna Polska. Sieć przestrzega przed "potencjalnym ryzykiem".

Na swojej stronie internetowej firma poinformowała, że "w trosce o bezpieczeństwo konsumentów producent zdecydował się wycofać fotelik dziecięcy 100 BCLIP. W trakcie kontroli jakości i bezpieczeństwa pracownicy marki Elops wykryli potencjalne ryzyko zidentyfikowane w kilku egzemplarzach".

Jak czytamy, "punkt mocowania klamry pasów bezpieczeństwa może ulec uszkodzeniu". Według oświadczenia Decathlonu "dzieje się tak wtedy, gdy z przodu czarnej klamry pojawia się linia w kolorze niebieskim turkusowym".

Violetta Villas wybaczyła swojemu ojcu po latach. Skrzywdził ją w niewyobrażalny sposóbVioletta Villas wybaczyła swojemu ojcu po latach. Skrzywdził ją w niewyobrażalny sposóbCzytaj dalej

Decathlon oferuje wymianę lub zwrot pieniędzy

Sieć wzywa do wzrotu fotelików. Klient, który zakupił posiadający wadę model będzie mógł wymienić go na inny lub otrzymać zwrot pieniędzy. "Jeżeli taka linia w kolorze niebieskim turkusowym znajduje się na posiadanym przez Państwa foteliku dziecięcym, prosimy o udanie się z nim do najbliższego sklepu Decathlon. Obarczony defektem produkt zostanie wymieniony (w zależności od dostępnego zapasu zaproponowany zostanie inny model) lub otrzymają Państwo zwrot kwoty jego zakupu", informują przedstawiciele firmy.

Chodzi o fotelik zakupiony od 1 października 2018 do 20 listopada 2019 roku. Kod produktu to: 2538309

ZOBACZ TAKŻE:

1. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie

2. Edward Dymek był jedną z największych dziecięcych gwiazd PRL. Niestety w dorosłym życiu zmagał się z silnym uzależnieniem

3. Filip Chajzer pochwalił się mamą. "Wygląda młodziej od syna"

4. Lewica ma jednak gotowego kandydata na prezydenta? Jest stanowisko Czarzastego

5. Nieziemsko uzdolniona, polska aktorka zmarła w zapomnieniu. Rodzina nigdy nie poznała prawdy

6. Media Tadeusza Rydzyka ostro krytykują TVP. Poszło o jedną z gwiazd imprezy sylwestrowej, porażający powód ataku