Debata prezydencka 2020 trwa w Końskich.. WTV
Źródło: WTV
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 6 Lipca 2020

Debata prezydencka 2020. Niespodziewanie padło pytanie "LGBT, a dlaczego nie eutanazja", Duda kontrowersyjnie odpowiedział

Debata prezydencka 2020 non-stop zaskakuje. Podczas spotkania z Andrzejem Dudą w Końskich padły kolejne, niepokojące deklaracje. Tym razem poruszono temat społeczności LGBT i eutanazji. Takiej sytuacji nie spodziewał się nawet przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy.

W ostatnich dniach szczególne kontrowersje budziła nadchodząca debata prezydencka. W wyniku konfliktów między największymi stacjami telewizyjnymi odbędą się dwa spotkania z kandydatami na urząd głowy państwa. Andrzej Duda oraz Rafał Trzaskowski nie doszli do porozumienia w sprawie wspólnego starcia. Przedstawiciel Platformy Obywatelskiej wystąpi w Lesznie, a kandydat Zjednoczonej Prawicy w Końskich. 375 km dzieli konkurujących ze sobą polityków.

Oficjalny i pilny wniosek o ujawnienie tożsamości osoby, która nie wylogowała się w Sejmie. Afera na całą PolskęOficjalny i pilny wniosek o ujawnienie tożsamości osoby, która nie wylogowała się w Sejmie. Afera na całą PolskęCzytaj dalej

Debata prezydencka 2020: "LGBT a dlaczego nie eutanazja"

Podczas burzliwych spotkań Andrzejowi Dudzie zadano pytania o społeczność LGBT. - Mówi się o LGBT, a dlaczego nie o eutanazji - pytał jeden z wyborców. - Dopóki jestem prezydentem RP, możecie być pewni, że nigdy nie zgodzę się na to, żeby w Polsce była dopuszczona eutanazja - odpowiadał kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Michał Adamczyk zamiast skupić się na moderowaniu wydarzenia, radośnie przypominał o nieobecności Rafała Trzaskowskiego.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ksiądz Natanek znów odleciał, chce zbierać po 10 zł za brak krawata. "Jest tu któraś pani w portkach?" - śmiejąc się, zapytał podczas kazania
2. No i się zaczęło. Trzy popularne obiekty nad polskim morzem zostają zamknięte

Debata prezydencka 2020 w Końskich może odbiegać od przyjętych norm dziennikarskich. Szczególnie oburzającym jest fakt stałych złośliwości, jakie dziennikarz TVP kierował w stronę Rafała Trzaskowskiego. Skrajne emocje budzi też fakt, że Andrzejowi Dudzie wydłużono czas wypowiedzi. Doliczono do niego moment na ripostę i odpowiedzi na zadane pytanie.

- Niestety, na pytania Polaków nie odpowie wiceprzewodniczący Rafał Trzaskowski, bo go nie ma - wytyka Adamczyk - Teraz, głos powinien zabrać Rafał Trzaskowski, ale nie stawił się na debacie - wypomina. Kwestie te wypowiedział kilka razy w ciągu kilku minut. Sytuacja ta wielu widzów może zbulwersować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zabytkowe samochody pod inwestycje. Nawet nie wiesz, ile możesz na nich zarobić
  2. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  3. Wrzuciła niemowlę do wody, wszystko się nagrało. W sieci zawrzało, internauci oburzeni zachowaniem kobiety
  4. Policja rusza na kontrole. Już ponad 13 tys mandatów, mogą złapać każdego
  5. Zobaczył siebie w Wiadomościach TVP. "Nawet nie znają mojego miejsca pracy"
  6. Niesamowite nagranie zdetonowania bomby atomowej nad ziemią. Kula gorącej plazmy niszczy wszystko na swojej drodze

Źródło: [TVP Info]