Dzień Dobry TVN. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 22 Lipca 2020

Dzień Dobry TVN żegna długoletniego prowadzącego. Szykuje się wielki debiut

Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy telewizyjnych, przez lata związany z „Dzień Dobry TVN” zmienia pracę. Dzisiaj jego wielki debiut.

Piotr Kraśko przez ostatnie cztery lata prowadził poranny program „Dzień Dobry TVN”. Dzisiaj zadebiutuje w roli prowadzącego „Fakty TVN”. Żegnają go koledzy i koleżanki z poprzedniego programu.

W ostatniej chwili stracił pracę w W ostatniej chwili stracił pracę w "The Voice of Poland" na antenie TVP. Był niewygodnyCzytaj dalej

Z „Dzień Dobry TVN” do „Faktów TVN”

Piotr Kraśko dołączył do zespołu „Faktów TVN” i TVN24 po tym, jak swoją rezygnację po 19 latach złożyła Justyna Pochanke. Wielu jego kolegów i koleżanek z „Dzień Dobry TVN” gratuluje mu awansu i życzy powodzenia w nowej roli prezentera wieczornych wiadomości. Jak przyznają, już im go brakuje na planie porannego programu. Szczególnie tęsknić za swoim partnerem programowym będzie Kinga Rusin, z którą Piotr Kraśko tworzył wieloletni duet. „Piotrek, Bracie! Teraz już mogę publicznie powiedzieć: GRATULACJE i powodzenia w FAKTACH TVN! To były wspaniałe wspólne cztery lata w Dzień Dobry TVN!” – pisała na swoim Instagramie dziennikarka.

Trudno uwierzyć, co w przeszłości połączyło Jaworowicz i Kurskiego. Niewielu wie o ich bliskiej współpracy w TVPTrudno uwierzyć, co w przeszłości połączyło Jaworowicz i Kurskiego. Niewielu wie o ich bliskiej współpracy w TVPCzytaj dalej

Piotr Kraśko w „Dzień Dobry TVN”

Piotr Kraśko zadebiutował w śniadaniowym programie w 2016 roku, kiedy zastąpił Bartka Węglarczyka. Jego współprowadzącą została Kinga Rusin, z którą dziennikarz przyjaźni się już od wielu lat.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok
2. Jacek Kurski w bardzo poważnych tarapatach. Nie nacieszył się stołkiem w TVP, pojawił się ogromny problem
3. Mundurowi dostaną jeszcze więcej pieniędzy. Sejm już zadecydował

„Długo się nad tym zastanawiałem, zanim przyjąłem propozycję, ale uważam, że to jest na pewno najlepszy poranny program, jaki w Polsce można obejrzeć i mówię to z pełnym przekonaniem” – mówił wówczas doświadczony dziennikarz. Zatrudnienie w „Faktach TVN” dla Piotra Kraśko to powrót do wieczornych wydań wiadomości. Wcześniej przez kilka lat prowadził i szefował „Wiadomościom TVP”.

Źródło: [Dzień Dobry TVN]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielki dramat Michała Szpaka. Stracił wszystko, fani są zdruzgotani
  2. Zabezpieczcie zapasy wody. Niedługo wyłączą ją w jednej z części Warszawy. Lepiej się przygotujcie.
  3. Nakaz noszenia maseczek niezgodny z prawem
  4. PKO BP wysłał dziś ważny komunikat do wszystkich klientów banku. Doszło do pewnej rewolucji
  5. Ciotka o dużych gabarytach krzywdziła i za karę usiadła na 9-letniej dziewczynce. Dziecko zmarło
  6. Rodzice wykończyli niemowlę, maleństwo zmarło. Niewyobrażalna tragedia w jednym z polskich miast
  7. Tragedia na północy Polski. Urodziny nad jeziorem zamieniły się w koszmar

DOMOWY CHLEB Z CHRUPIĄCĄ SKÓRKĄ. W ŚRODKU MIĘKKI JAK AKSAMIT [PRZEPIS]