DDTVN Kinga Rusin. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Sierpnia 2020

Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, "szykuje rewolucję"

"DDTVN" wspólnie z Kingą Rusin od długiego czasu umilali niemal każdy poranek swoim widzom. Okazuje się, że prezenterka może pójść śladami Piotra Kraśki i zrezygnować z pełnionej funkcji. Media ujawniają, że gwiazda może mieć poważne plany.

Wielu z nas zaczyna swój dzień od programów śniadaniowych. Zarówno "Dzień dobry TVN", jak i "Pytanie na Śniadanie" zapewniają Polkom i Polakom nie tylko pokłady rozrywki. Podczas emisji możemy poznać też wiele ciekawostek ze świata kuchni lub technologii. Prowadzący podnoszą również wiele tematów społecznych. Na ekranach możemy też zobaczyć polityków, którzy zdradzają sekrety ze swojego życia prywatnego. Dziennikarze TVN i TVP zaliczyli jednak wiele wpadek. Ich niektóre postawy nie budziły aprobaty widzów.

Niespodziewana reakcja Tomasza Komendy doprowadza do łez. Zobaczył coś, co bardzo go poruszyło i było gestem w jego stronęNiespodziewana reakcja Tomasza Komendy doprowadza do łez. Zobaczył coś, co bardzo go poruszyło i było gestem w jego stronęCzytaj dalej

"DDTVN" bez Kingi Rusin? Dzienniarka ma inny plan na życie

Prezenterka od 2005 roku współprowadzi program TVN-u. Nie jest to jednak jej jedyna aktywność. Od samego początku prowadziła znanego wszystkim "Agenta Gwiazdy". Projekt komercyjnej stacji pobił rekordy popularności. Przez wzgląd na kryzys epidemiczny nie jest jednak możliwe dalsze produkowanie sezonu. Kinga Rusin od lat jest również zaangażowana społecznie. Zawsze stawała też po stronie mniejszości seksualnych. Z licznych doniesień medialnych wynika, że w jesiennym wydaniu "Dzień dobry TVN" nie zobaczymy już lubianej dziennikarki. Plotki komentowała już szefowa działu PR.

Nie żyje dwulatek, przebywał w przegrzanym pokoju. Zmarł z pragnienia, zapadł wyrokNie żyje dwulatek, przebywał w przegrzanym pokoju. Zmarł z pragnienia, zapadł wyrokCzytaj dalej

- O nowych programach i naszej ramówce będziemy informować przed startem sezonu. Planujemy także prezentację programową, na którą już dziś serdecznie zapraszam - deklarowała Joanna Górka dla "Plejady".

Spekulacje prasy plotkarskiej może podsycać sama Kinga Rusin. Jedna z twarzy "DDTVN" umieszcza na swoim Instagramie wpisy, w których mówi o dalszym rozwoju i zmierzaniu przed siebie. Nie podała jednak konkretów w sprawie swojego odejścia. Jest to jak najbardziej zrozumiałe. Współpraca przy ważnych programach, jak "Dzień dobry TVN" wymaga pełnej powagi i profesjonalizmu. Niewykluczone, że Rusin zostanie zastąpiona przez Agnieszkę Woźniak-Starak. 

Kinga Rusin po odejściu z "DDTVN" zajmie się branżą kosmetyczną?

Z doniesień "Wirtualnej Polski" wiemy, że Kinga Rusin może być niezadowolona między innymi z wynagrodzenia, jakie otrzymuje za pracę w "DDTVN". Co więcej, prowadząca "Dzień dobry TVN" zajmuje się sprzedażą ekologicznych kosmetyków. - Coraz poważniej myśli o tym, aby rozstać się z mediami i skupić na rozwijaniu marki kosmetycznej. Teraz, gdy stawia się na ekologię, jej firma, która bazuje wyłącznie na naturalnych składnikach, może okazać się prawdziwą żyłą złota. Czas spędzony na Mazurach, ma jej pomóc podjąć decyzję. Wie, że niezależnie od tego, co postanowi, Marek zawsze będzie obok - czytamy na łamach "Dobrego Tygodnia".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rozpaczliwe słowa Lecha Wałęsy. Nagle powiedział, ile jeszcze będzie żył
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Dzisiaj w Biedronce możesz się nieźle obłowić. Podstawowe produkty kupisz za połowę ceny

"DDTVN" już za kilka tygodni zaprezentuje swój oficjalny, pełny skład. Wyemitowane zostaną też pierwsze odcinku nowego sezonu. Wszystko wskazuje na to, że widzów czeka jeszcze więcej rozrywki. Co ciekawe, Kinga Rusin po ewentualnym odejściu z "Dzień dobry TVN" może też rozpocząć pracę przy innych produkcjach komercyjnego medium. Agnieszka Woźniak-Starak również odmawia potwierdzenia informacji na temat przyszłego współprowadzenia programu śniadaniowego. Obie jednak budzą niemałą sympatię Polaków, więc z pewnością jakość śniadaniówki pozostanie niezmienna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  2. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  3. Danuta Holecka próbowała przerywać i odpowiadać na zarzuty po Wiadomościach TVP. "Sama pani chciała tutaj przyjść"
  4. Dawid Podsiadło apelował do Kingi Dudy. Jest odpowiedź z Kancelarii Prezydenta
  5. Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" prowadziła jeden z najbardziej żenujących odcinków programu w historii. Teraz po raz kolejny wkłada kij w mrowisko
  6. Stało się, wprowadzili restrykcje dla Polaków. Zagraniczny rząd ogłosił decyzję

Źródło: [Dobry Tydzień/Wirtualna Polska/Plejada]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!