DDTVN. Filip Chajzer podzielił się wiadomością od fana.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 4 Sierpnia 2020

Prowadzący DDTVN ujawnił wiadomość od internauty. Upublicznił wszystko w sieci, treść zaskakuje

DDTVN gości na antenie TVN już od 15 lat. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych (choć i najbardziej kontrowersyjnych) prowadzących popularnej śniadaniówki pozostaje Filip Chajzer. Tym razem dziennikarz pochwalił się wyjątkową wiadomością od fana. "Jestem w delikatnym, acz pozytywnym szoku", pisze w mediach społecznościowych prezenter.

Opinie dotyczące Filipa Chajzera polaryzują niejako telewidzów. Jedni doceniają jego liczne akcje społeczne, częstokroć dotyczące bohaterów Powstania Warszawskiego czy tematu hejtu. Inni zarzucają dziennikarzowi niepotrzebne wygłupy i niewybredne żarty. Dość powiedzieć, że przed kilkoma dniami Chajzera pobudził falliczny kształt ogórków, sposoby na kiszenie których przedstawić miał zaproszona do studia TVN ekspertka kulinarna Beata Kartowicz.

Zmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiemZmarł bohater filmów Krzysztofa Kononowicza. Zmagał się z nałogiemCzytaj dalej

DDTVN. Chajzer o doznanym szoku

Przypomnijmy, że na słowa goszczącej w programie Kartowicz, która przekazała, że "żeby szybciej je ukisić, można odciąć końcówki", Chajzer odpowiedział dwuznacznym "łatwiej wejdzie", co, nawiasem mówiąc wywołało śmiech u współprowadzącej "Dzień Dobry TVN" Małgorzaty Ohme. Kilka chwil później wyraźnie posmutniał, gdy ekspertka wspomniała o "wiotczeniu" zalanych gorącą wodą ogórków.

Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu Zaskakujące wyznanie gwiazdy serialu "Świat Według Kiepskich". Ma poważny problem z nałogiem przez epidemię?Czytaj dalej

Dziennikarz sam dba zatem, jak się zdaje, o zapewnianie nam kontrastujących ze sobą niejako działań. Temat wspomnianego hejtu zna również z własnych doświadczeń. Tym razem Chajzer opublikował wpis, w którym upublicznia korespondencję z użytkownikiem internetu do niedawna pozostającym jego jawnym przeciwnikiem. "Panie Filipie, chciałem Pana serdecznie przeprosić. Była taka jedna sytuacja, iż zapewne obraziłem Pana na fejsie. I jest mi za to po prostu wstyd", pisze mężczyzna.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób 2. Chodzili za wicemarszałkiem Senatu i śledzili go. Żeby ich nie zdemaskował, jedli lody 3. Wyższe opłaty za abonament. Znamy kary dla niepłacących, za jeden odbiornik setki złotych

Rozmowa Filipa Chajzera z internautą.

Prowadzący DDTVN nie krył zaskoczenia takim stanowiskiem internauty. Nie jest tajemnicą, że sieć nie należy do miejsca, w którym ludzie często przyznają się do błędu. W odpowiedzi na wiadomość Filip Chajzer podziękował swojemu rozmówcy, na swoim profilu na Instagramie publikując refleksję dotyczącą całego zajścia. "Pierwszy raz w życiu dostałem taką wiadomość... Jestem w delikatnym, acz pozytywnym szoku", czytamy.

"Puenta jest prosta - bądźmy dla siebie ludźmi, bądźmy dla siebie dobrzy. Co było, to było, nigdy nie jest za późno, żeby to wyprostować. Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane spróbować Twojego gastro. Dobrej nocy, Polsko", pisze na zakończenie prowadzący "Dzień Dobry TVN". Dodajmy, że wpis prezentera polubiono już przeszło 26 tys. razy.

Wpis Filipa Chajzera.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Po wejściu do Biedronki mocno się zdziwisz. Już niedługo będą zmiany w sklepach
  3. Jaka stacja była najbardziej obiektywna w czasie kampanii? Polacy zdecydowali
  4. Tak w klubach bawić się mieli polscy politycy. Nieprzyzwoity film już w sieci
  5. Polacy już zaczęli oszukiwać na bonach turystycznych. Wszystko się wydało
  6. Stan zdrowia Elżbiety Zapendowskiej coraz gorszy. Niestety, nie ma szans na poprawę
  7. Rzecznik MZ dobitnie o wakacjach Polaków. Odradza 2 miejsca

Źródło: Instagram

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!