Dawidek zginął z rąk własnego ojca. Mężczyzna zadał mu kilkanaście ciosów nożem. Śledztwo trwa.. (zdj. il.) Piotr Molecki/East NewsŹródło: (zdj. il.) Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 25 Czerwca 2020

Dawidka szukała cała Polska. Właśnie ujawniono tragiczne szczegóły sprawy

Dawidek, niespełna 5-letni chłopiec, zginął z rąk własnego ojca. Mężczyzna zadał mu kilkanaście ciosów nożem. Śledztwo w sprawie jego śmierci nadal trwa i jest na zaawansowanym etapie. Śledczym wciąż nie udało się jednak znaleźć narzędzi zbrodni. Ojciec chłopca niedługo po zamordowaniu syna popełnił samobójstwo. Po prawie roku ujawniono szczegóły tragedii. Nowe informacje w tej sprawie przekazała WP.

Sprawą tragicznej śmierci małego Dawidka żyła wówczas niemal cała Polska. Do tragedii doszło 10 lipca w godzinach popołudniowych na trasie między Pruszkowem a Warszawą. Ojciec zadał własnemu dziecku 11 ran kłutych w klatkę piersiową i brzuch. Porzucił samochód i zwłoki dziecka, po czym sam popełnił samobójstwo, rzucając się pod pociąg. Poszukiwania ciała chłopca trwały kilka dni. Dawidek miał tylko 5 lat.

Wiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedźWiadomości TVP bez skrupułów zmanipulowały jej wypowiedź. Zadziwiające sceny na antenie, jest mocna odpowiedźCzytaj dalej

Dawidek zginął z rąk własnego ojca. Śledztwo nadal trwa. Pojawiły się nowe fakty i szczegóły

Jak informuje WP, wciąż nie zostało zakończone śledztwo w sprawie śmierci 5-letniego Dawidka. Śledczy do tej pory ustalili, że chłopcu zadano 11 ran kłutych w klatkę piersiową i brzuch. Dziecko miało doznać także wstrząsu krwotocznego w wyniku ran. Dotychczasowe poszukiwania nie przyniosły jednak efektów w postaci znalezienia narzędzia zbrodni.

"Dawidek zmarł na skutek ran kłutych klatki piersiowej i brzucha. Bezpośrednią przyczyną śmierci był wstrząs krwotoczny, do którego doszło w następstwie doznanych ran kłutych" - donosi WP.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kim jest tajemniczy "przyjaciel" Jarosława Kaczyńskiego? Dziennikarze dotarli do zdumiewających informacji
2. Prezydent aresztowany, oskarżenia są bardzo ciężkie. Zaskakująca wiadomość dotyczy Hasima Thaci, głowy Kosowa

Sprawa w zeszłym roku wstrząsnęła całą Polską i rozpoczęły się poszukiwania dziecka. Jak donosi WP, ciało 5-letnia Dawidka znalezione zostało dopiero dziesięć dni od rozpoczęcia poszukiwań, w krzakach przy zbiorniku retencyjnym. - Jak ujawniają śledczy, leżały kilkadziesiąt metrów od ekranów akustycznych stojących wzdłuż autostrady A2 przy węźle Pruszków - informuje WP.

Ponadto wiadomo już, że w organiźmie chłopca nie było żadnych podejrzanych substancji. Wykazała to opinia toksykologiczna. Biegli potwierdzają także krew Dawidka w samochodzie jego ojca, znajdującą się m.in. na foteliku dziecięcym. W organiźmie zmarłego ojca nie wykryto alkoholu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco, przyjrzyj się swojej tablicy rejestracyjnej. Za jedną rzecz możesz dostać mandat, nawet do 1000 zł
  2. Wstrząsające nagranie momentu katastrofy autobusu. Widać jak spada z wiaduktu
  3. Skandaliczna manipulacja w TVP Info. Rafał Trzaskowski znów publicznie oczerniony, sytuacja, jakiej nie było
  4. Skandaliczne, znów zaostrzenie kar za aborcję? Kobiety mają dość i znów wyjdą na ulicę
  5. Druk kart wyborczych wykona prywatna firma, a nie państwowa. Zastanawiające i budzące wątpliwości kroki, o wszystkim poinformował Onet
  6. Bardzo ważne zarządzenie premiera. Wprowadzono II stopień alarmowy w kraju

Źródło: WP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News