. Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 4 Lutego 2020

Skandal. Pracownik ministerstwa dręczył psa na imprezie, wszystko wyciekło do sieci

Dariusz Matecki został oskarżony przez Fundację Ludzie Przeciw Myśliwym o znęcanie się nad psem. Za dowód posłużyć mają zdjęcia, uchwycone podczas jednej z imprez, w których uczestniczył.

Matecki jest radnym Szczecina. Od 2005 roku był związany z Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości a później z Solidarną Polską Zbigniewa Ziobro. Z ministrem sprawiedliwości łączy go szczególna więź, czego kilkukrotnie dowodziły media. Był etatowym pracownikiem w resorcie a dziś, czego dowiodła styczniowa awaria facebooka, prowadzi konta w mediach społecznościowych ministerstwa.

Próbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaPróbował zrobić jej zdjęcie bez ubrań. Była sprytniejsza, teraz poszukuje go policjaCzytaj dalej

W obliczu licznych oskarżeń, odnoszących się do rozprowadzania przez Mateckiego treści o charakterze ksenofobicznym, mediom umknął inny skandal, w którym uczestniczył. Polityk dręczył psa, podtykając mu alkohol pod nos. Zdjęciami z tego zdarzenia pochwalił się w mediach społecznościowych.

Dariusz Matecki dręczył psa

Fundacja Ludzie Przeciw Myśliwym otrzymała zdjęcie i została zaalarmowana przez inną, uczestniczącą w imprezie osobę.

- Matecki podczas imprezy obudził śpiącego spokojnie psa, a potem podtykał mu pod nos szklankę z parującym alkoholem. Bawiło go to że zwierzę odwraca głowę i ucieka chowając nos w koc. Mateckiego tak bawiło dręczenie psa że wykonał nawet serię zdjęć, na którch uwiecznił całe zachowanie potem wrzucił je na prywatny profil w mediach społecznościowych. Otrzymaliśmy je od osoby, która również była na tej samej imprezie - czytamy na fanpage`u fundacji.

Jak podkreślają "Ludzie Przeciw Myśliwym", węch psa jest o wiele czulszy niż człowieka. Tego typu "zabawa" jest dla czworonoga cierpieniem.

Matecki po nagłośnieniu zdarzenia, z którego zdjęcia sam upublicznił, próbował wytoczyć fundacji sprawę, którą Sąd Okręgowy w Szczecinie umorzył. Teraz to fundacja zawiadomiła jedną z prokuratur. Jej przedstawiciele domagają się wszczęcia postępowania w sprawie dręczenia zwierzęcia.

Dariusz Matecki dręczył psa

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów

2. Oszukał mapy Google w banalny sposób. Lepiej im bezgranicznie nie ufać

3. Ku przestrodze, mrożące krew w żyłach nagranie. Kobieta w ciąży wbiegła na tory

4. 500 plus w obecnej formie funkcjonować będzie tylko do przyszłego roku. Niepewny los świadczenia

5. Ksiądz nagradza hojnych parafian. Wiemy, na co wyda datki zebrane po kolędzie

6. Będzie naprawdę niebezpiecznie. Pilny alarm dla prawie całej Polski

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News