. https://www.youtube.com/watch?v=G-RKKcIpPF4
Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=G-RKKcIpPF4
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Stycznia 2020

Beata Tadla mocno o Danucie Holeckiej. Musiało boleć

Danuta Holecka to dziś jedna z najważniejszych twarzy Wiadomości TVP. Choć Telewizja Polska dziś konsekwentnie nie współpracuje z WOŚP, nie emitując materiałów dotyczących Orkiestry, Holecka jeszcze kilka lat temu wyrażała swoją wielką wdzięczność wobec Owsiaka i jego działalności. O komentarz w tej sprawie poproszono Beatę Tadlę, byłą koleżankę z pracy Holeckiej.

Obecnie w TVP na próżno szukać materiałów dotyczących Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od 2016 roku TVP nie współpracuje z WOŚP, prowadząc otwartą wojnę z Jurkiem Owsiakiem. Nikogo nie dziwi już fakt, że o 28. finale Wielkiej Orkiestry w Telewizji Polskiej nie usłyszeliśmy ani słowa. W przeszłości TVP zdarzało się choćby komputerowo usuwać charakterystyczne naklejki w kształcie serca z ubrań polityków.

Holecka jest dziś kierowniczką głównego pasma informacyjnego Telewizji Polskiej. To bez wątpienia nagroda stacji za jej bezgraniczną lojalność.

Niedługo po finale WOŚP sieć obiegło nagranie sprzed kilku lat, na którym Danuta Holecka wyraża swoją wdzięczność wobec działalności Owsiaka i prowadzonej przez niego fundacji. – Jurku – mówiła Holecka – sprzęt bardzo drogi, bo wstawiacie i urządzenia do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał sam wiele lat temu z inkubatora dobrze wyposażonego, waszego, był też z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za to również bardzo dziękuję

Do sytuacji odniosła się Beata Tadla, była koleżanka z pracy Danuty Holeckiej.

Czego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegółCzego boi się Tadeusz Rydzyk? Dziennikarze zwrócili uwagę na jeden szczegółCzytaj dalej

Danuta Holecka i "kręgosłup moralny"

Beata Tadla w latach 2012-2013 prowadziła poniedziałkowe wydania porannego programu TVP1 "Kawa czy herbata?" 2013-2016 można było ją zobaczyć w emitowanych przez TVP Info programie "Dziś wieczorem". Dziennikarka związana była również z TV Puls, TVN Style oraz Radiem Eska. Od 2019 roku pracuje w Radiu ZET, gdzie między innymi prowadzi audycję "To właśnie weekend".

Dziennikarze portalu plotek.pl postanowili zapytać Tadlę o nagranie z wychwalającą Jurka Owsiaka Holecką.

– Jest mi bardzo przykro, że branża dziennikarska obfituje niestety w osoby, które nie wiedzą, czym jest kręgosłup moralny – powiedziała w rozmowie Beata Tadla.

– Z moim kręgosłupem wszystko jest ok, odpowiadam wyłącznie za siebie. Jak spoglądam w lustro, to się nawet do siebie uśmiecham – zapewniła i dodała: – Za innych na pewno nie będę odpowiadać.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za trzy dni kierowcy zapłacą nową, specjalną opłatę. Nałożona została tylko na właścicieli konkretnych aut

2. Doszło do potężnego trzęsienia ziemi. Odczuło je 5 państw, opłakane skutki widać na nagraniach

3. Niewyobrażalnie skrzywdził swojego psa. Sąsiedzi zamiast zareagować, zachowali się haniebnie

4. Ojciec Meghan Markle nie przestaje mścić się na córce. Opublikował bardzo prywatne zdjęcia

5. Ksiądz w okropny sposób wykorzystywał i deprawował ministrantów. Niski wyrok

6. Wirus Wuhan właśnie dotarł do Europy. Zakażeni cierpią męki