Danuta Holecka
Źródło: https://twitter.com/izabela1027
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Stycznia 2020

Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy

Danuta Holecka jest dziś jedną z najważniejszych twarzy Wiadomości TVP. Z telewizją związana jest od 17 lat. Od roku pozostaje kierowniczką głównego pasma informacyjnego stacji. Dziennikarce zarzuca się bezmyślną lojalność wobec pracodawcy i konformizm. Dobrym argumentem dla jej przeciwników jest nagranie sprzed paru lat.

Widzimy na nim Holecką, która w studio TVP gości Jurka Owsiaka. Warto tutaj podkreślić, że od 2016 roku Telewizja Polska nie współpracuje i nie emituje relacji z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa Jurka Owsiaka od tamtej pory pozostaje w medium tajemnicą poliszynela do tego stopnia, że producentom zdarzało się "cenzurować" charakterystyczne serduszka.

Nie żyje kobieta, która doznała wylewu w zakładzie pracy. Szef wywiózł ją do lasuNie żyje kobieta, która doznała wylewu w zakładzie pracy. Szef wywiózł ją do lasuCzytaj dalej

Danuta Holecka kiedyś wspierała Jurka Owsiaka

Wcześniej WOŚP być wspierany zarówno przez stację jak i jej prezenterów. Doskonałym dowodem na to jest nagranie sprzed lat, na którym Holecka komplementuje Owsiaka.

- Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo wstawiacie i urządzenia do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał sam wiele lat temu z inkubatora dobrze wyposażonego, waszego, był też z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za to również bardzo dziękuję - powiedziała goszczącemu w studio Owsiakowi.

ZOBACZ TAKŻE:

1. "Wypłata 13. emerytury obniży nasze przyszłe świadczenia". Polacy teraz dostaną pieniądze, a potem zostaną z niczym?

2. Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"

3. Justynie Kowalczyk puściły nerwy. Mocno odpowiedziała fanowi

4. Ujawniono nowe szczegóły ws. mordercy Adamowicza. Przerażające ustalenia

5. Benedykt XVI ostrzega Franciszka. Spór między papieżami

6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News