Danuta Holecka
Źródło: twitter.com/izabela1027
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 30 Sierpnia 2020

Danuta Holecka chciałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej ukochane dziecko wołało o pomoc

Danuta Holecka to obecnie jedna z najważniejszych postaci Wiadomości TVP. W branży pracuje od 17 lat, ale w ostatnim czasie kojarzona jest przede wszystkim, jako prowadząca głównego programu informacyjnego w Telewizji Polskiej. Dziennikarce zarzuca się hipokryzję i ślepe przywiązanie do swojego pracodawcy. Za dobry argument dla wrogów Holeckiej, posłużyć może nagranie sprzed lat.

Widzimy na nim Holecką, która w studio TVP gości Jurka Owsiaka. Warto tutaj podkreślić, że od 2016 roku Telewizja Polska nie współpracuje i nie emituje relacji z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Inicjatywa Jurka Owsiaka od tamtej pory pozostaje w medium tajemnicą poliszynela do tego stopnia, że producentom zdarzało się "cenzurować" charakterystyczne serduszka.

Ewa Drzyzga poprowadzi Ewa Drzyzga poprowadzi "Dzień Dobry TVN". Niewielu wie, że ma za sobą prawdziwy zdrowotny dramatCzytaj dalej

Danuta Holecka kiedyś wspierała Jurka Owsiaka

Wcześniej WOŚP był wspierany zarówno przez stację jak i jej prezenterów. Doskonałym dowodem na to jest nagranie sprzed lat, na którym Holecka komplementuje Owsiaka. 

Telewizja Polska w ogniu poważnych zarzutów. W siedzibie zrobi się gorąco, Jacek Kurski milczyTelewizja Polska w ogniu poważnych zarzutów. W siedzibie zrobi się gorąco, Jacek Kurski milczyCzytaj dalej

Dziś nagranie z udziałem dziennikarki może być zaskoczeniem. Okazała się bowiem bardzo pozytywnie nastawiona i wdzięczna wobec prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak się bowiem okazało, sprzęt zakupiony przez fundację pomógł jej w krytycznym czasie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wyszła ostra taśma z Pałacu Prezydenckiego. Na niej Agata i Andrzej Duda, o co chodzi?
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Kiedyś nazywały się całkiem inaczej. Dziś pewnie nawet ty nie pamiętasz ich starych wcieleń

 - Jurku, sprzęt bardzo drogi, bo wstawiacie i urządzenia do rezonansu i do tomografii, mój synek korzystał sam wiele lat temu z inkubatora dobrze wyposażonego, waszego, był też z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za to również bardzo dziękuję - powiedziała goszczącemu w studio Owsiakowi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chwile grozy w Warszawie. Są nagrania, noc przyniosła ogrom zniszczeń
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Żywioł uderzył w Polskę z ogromną mocą. Zdjęcia zasmucają, gigantyczne zniszczenia