Danuta Holecka, znana dziennikarka i obecnie jedna z najważniejszych twarzy Wiadomości TVP. Jednak mało kto wie, gdzie pracowała w przeszłości.. (Zd. Il.) Kadr z "Wiadomości TVP" 08.09.2019Źródło: (Zd. Il.) Kadr z "Wiadomości TVP" 08.09.2019
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 25 Czerwca 2020

Danuta Holecka nie od zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane sekrety jej przeszłości wyszły na światło dzienne

Danuta Holecka to znana dziennikarka i obecnie jedna z najważniejszych twarzy programu "Wiadomości" TVP. Okazuje się, że z telewizją związana jest od 17 lat. Sekrety dotyczące jej początków w karierze zawodowej nie były wcale oczywiste. Nie od zawsze było pewne, że dojdzie tak daleko. Wcześniejsze prace nie wróżyły wielkiej kariery dziennikarskiej. Tego możecie o niej nie wiedzieć.

To bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy Telewizji Polskiej, z którą jest związana od lat. Danuta Holecka jest znaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną, a od 2019 roku jest także kierownikiem redakcji programu informacyjnego "Wiadomości". A co robiła i gdzie pracowała, zanim jej kariera dziennikarska nabrała tak zawrotnego tempa i odniosła wielki sukces? To może was zdziwić. Do zaskakujących informacji z przeszłości dziennikarki dotarł m.in. "Fakt".

Danuta Holecka nie zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane tajemnice przeszłości ujrzały światło dzienneDanuta Holecka nie zawsze była dziennikarką. Głęboko skrywane tajemnice przeszłości ujrzały światło dzienneCzytaj dalej

Danuta Holecka i tajemnice jej przeszłości. Gdzie pracowała przed karierą w TVP?

O wszystkim informuje "Fakt". Z doniesień tygodnika "Polityka" wynika, że dziennikarka znana z TVP zanim dotarła na szczyt polskiego dziennikarstwa oraz przejęła funkcję szefowej "Wiadomości TVP", wcześniej imała się różnych, zupełnie niepowiązanych z dziennikarstwem zawodów. Jak się okazuje, o czym wie niewiele osób, w młodości, przed rozpoczęciem pracy w TVP, Danuta Holecka pracowała m.in. jako krupier w kasynie czy zbierała warzywa. Zatem zarobki z tego, jak można się domyślać, były niewielkie podobnie jak szanse na karierę w mediach.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Częściowe zdjęcie obostrzeń i obowiązku noszenia maseczek? Wiemy kiedy, podano na konferencji resortu zdrowia
2. Nowa tarcza z kontrowersyjnym zapisem. Pracodawca będzie mógł obciąć ci pensję nawet o połowę, nie chcesz wiedzieć na jak długo

Jednak według tygodnika "Polityka", Danuta Holecka zawsze marzyła o sławie, zrobieniu wielkiej kariery i byciu pierwszą gwiazdą telewizji w roli prowadzącej czołowy serwis informacyjny. I udało jej się spełnić to marzenie, a obecnie zarabia 40 tysięcy złotych miesięcznie.

Holecka wychowała się w rodzinie bardzo religijnej i sama nigdy nie stroniła od wiary oraz kościoła, jednak prawdziwą wiarę odkryła dzięki siostrom nazaretankom z liceum, do którego uczęszczała. – Ja nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem, gdyby nie nazaret – wyznała podczas jednego z wystąpień w episkopacie. Dużo zawdzięcza zatem Bogu, wierze i modlitwie. Jak sama przyznaje, modlitwa nie raz pomagała jej także w pracy.

Na zdjęciu głównym widzimy dziennikarkę w jednym z wydań "Wiadomości TVP" z 08.09.2019. Widać, że sprawdza się w roli prowadzącej programu informacyjnego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w polskim przedszkolu. Dzieci na kwarantannie
  2. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. "Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci"
  3. Jacek Kurski nagle wraca na funkcję prezesa TVP? Najnowsze doniesienia Wirtualnych Mediów, nikt się nie spodziewał
  4. Dariusz Piontkowski podjął zaskakującą decyzję. Ważne informacje dla wielu uczniów
  5. Danuta Holecka i fakty, które wolałaby ukryć. W końcu ujawniono, kim jest naprawdę
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem

Źródło: Fakt / Polityka

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News