Danuta Holecka. (zdj. Il. ) ; Jan BIELECKI/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jan BIELECKI/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 13 Czerwca 2020

Danuta Holecka i kilka faktów, które wolałaby ukryć. Ujawniamy szczegóły z przeszłości

Danuta Holecka znana jest jako twarz głównego wydania Wiadomości TVP, choć z informacji w mediach wiadomo, że trudniła się nie tylko w telewizji. Śledzący ją widzowie postanowili przypomnieć kilka ukrywanych przez redaktorkę faktów. Na światło dzienne wyszły informację o jej życiu prywatnym. Warto wspomnieć o części skrywanych tajemnic dziennikarki.

Od 25 lat budowała swoją pozycję w Telewizji Polskiej. Dzięki ciężkiej pracy oraz determinacji pełni jedną z ważniejszych funkcji w medium. Kieruje redakcją głównego wydania Wiadomości. Prezenterka budzi jednak skrajne emocje wśród widzów TVP. Od 2015 roku wielu zarzuca Danucie Holeckiej stronniczość. Zdaniem oburzonych w swoich wypowiedziach sprzyja przedstawicielom Prawa i Sprawiedliwości. Mało kto pamięta, że programy publicznej telewizji prowadziła wiele lat wcześniej. Te fakty, z pewnością chciałaby ukryć przed dociekliwą opinią publiczną.

Krystyna Pawłowicz w kontrowersyjnych słowach o sytuacji polskich mediów. Znowu bije rekordy żenady?Krystyna Pawłowicz w kontrowersyjnych słowach o sytuacji polskich mediów. Znowu bije rekordy żenady?Czytaj dalej

Danuta Holecka: Jak wyglądała przeszłości dziennikarki?

Mało kto wie, że Dunin było pierwszym nazwiskiem redaktorki. Wspólnie ze swoim mężem, Krzysztofem opiekują się bliźniakami - Stefanem oraz Julianem. Prowadząca Wiadomości swoje wykształcenie otrzymała w Szkole Głównej Handlowej, w Warszawie. Karierę w mediach rozpoczęła już w 1993 roku. Oznacza to, że w 2023 minie 30-lecie jej pracy w Telewizji Polskiej. Jako prezenterka szybko zaczęła piąć się po szczeblach medium. Niedługo po jej zatrudnieniu już zaczęła prowadzić poranne oraz popołudniowe Wiadomości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Drugi dzień po zniesieniu obostrzeń a sytuacja coraz gorsza. Ministerstwo ujawniło najnowsze dane, bardzo źle na Śląsku
2. Są ofiary i setki rannych. Porażająca tragedia na autostradzie. Światowe media są wstrząśnięte doniesieniami z Chin 

Najlepiej oglądane programy informacyjne prowadziła już od 1997 roku. Później, najlepsze stanowiska otrzymywała od TVP w latach 2003/2004 oraz 2010. Nie brakuje wielu pytań dotyczących wieku prezenterki. Urodzona w 1968 roku ma na karku już 52 lata. Od 2016 została ponownie wybrana na stanowisko prezenerki głównego wydania Wiadomości. Można ją zobaczyć też w takich programach jak "Gość Wiadomości" , "Kwadrans polityczny czy też w "Minęła dwudziesta".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowca zapłaci nawet 500 zł w czasie burzy. Mandatu trudno uniknąć, ale jest sposób
  2. Ogromny smród w bloku. Mieszkańcy wezwali policję
  3. Zimny front znad Białorusi przyniesie niepożądaną zmianę pogody. Czekają nas zadziwiające różnice temperatur
  4. Skandaliczny SMS, nakaz podpisania lojalki. Legendarny dziennikarz ujawnił szczegóły afery z Kazikiem
  5. Wykorzystała 500 plus, żeby wyłudzić pieniądze. W sumie zainkasowała aż ponad milion złotych
  6. Kolejny zakaz w Polsce może zostać przedłużony. Czekają na podpis premiera

Źródło: [Radio Zet]