Danuta Holecka. (screen) Twitter/Wiadomości TVPŹródło: (screen) Twitter/Wiadomości TVP
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 15 Października 2020

Widzowie przełączając wczoraj TVP na TVN oniemieli. Kto tak naprawdę był u Danuty Holeckiej?

Świadkiem bardzo interesującego zdarzenia byli widzowie wieczornego wywiadu z Igą Świątek. A może raczej wywiadów. Rzecz w tym, że oba określały się jako wywiady na żywo i... odbywały się w tym samym czasie. Jeśli Iga Świątek nie miała możliwości, by się rozdwoić, to kto znajdował się na ekranie, do którego mówiła Danuta Holecka?

Wywiad został przeprowadzony w tym samym czasie przez dwie konkurencyjne stacje, o ile jednak TVN postawił na rozmowę twarzą w twarz, to TVP skorzystało z połączenia internetowego i tak połączyło się z Igą Świątek. Ta jednak nie mogła się rozdwoić i być w dwóch miejscach na raz. Jak do tego doszło?

Polsat zdążył usunąć zdjęcie, ale w sieci nic nie ginie. Skandaliczne sceny za kulisami showPolsat zdążył usunąć zdjęcie, ale w sieci nic nie ginie. Skandaliczne sceny za kulisami showCzytaj dalej

Sztuczki Danuty Holeckiej zadziwiły widzów

Informacja o tym, że wywiad z Igą Świątek odbędzie się na antenie TVP i TVN 24 o tej samej porze budził już spore emocje. Widzowie zadawali sobie pytanie, jak będzie to możliwe i w którym studiu pokaże się Świątek?

- "Słuchajcie, dzisiaj w TVP Info zapowiadano, że gościem 'Wiadomości' będzie Iga Świątek, a ja tu słyszę, że o tej samej godzinie Iga Świątek będzie gościem Moniki Olejnik w 'Kropce nad i'. Możecie mi powiedzieć jak to możliwe?" - spytała jedna z użytkowniczek Twittera zaciekawiona formą rywalizacji między stacjami. Odpowiedź miała się pojawić niedługo później. Zdezorientowani widzowie o 20:00 włączyli jeden kanał i zaraz przełączali na drugi, by zobaczyć, jak rozwiązała się sytuacja.

Właścicielka pitbulli, które zagryzły 12-latka wydała apel. Sprzeciwia się decyzji o uśpieniu obu zwierzątWłaścicielka pitbulli, które zagryzły 12-latka wydała apel. Sprzeciwia się decyzji o uśpieniu obu zwierzątCzytaj dalej

Rzeczywiście, zarówno na TVN 24 jak i w TVP można było zobaczyć Igę Świątek, w obu stacjach pojawiła się jednak w całkowicie innych wydaniach. Przy Monice Olejnik mogliśmy zobaczyć ją siedzącą na przeciwko dziennikarki, pełną energii, żywą i umiejącą odpowiedzieć ciętą ripostą. Potwierdziła to choćby w momencie, w którym Olejnik spytała ją, co zawdzięcza swojemu tacie. Dziewczyna odpowiedziała błyskotliwie "zawdzięczam tacie swoje życie generalnie".

Inaczej kwestia miała się w wypadku TVP. Tam Beata Holecka zastosowała pewną dziennikarską sztuczkę, która zadziwiła wszystkich widzów i niestety, pozostawiła niesmak.

Iga Świątek na ekranie - przywołany wywiad

Zdaniem internautów TVP próbowało oszukać swoich widzów. Rozmowa z Igą Świątek transmitowana na tej stacji musiała być nagrana wcześniej, prawdopodobnie jeszcze w Paryżu. 

Papier ścierny, pręty i izolacja były wierzchołkiem góry kar u sióstr boromeuszek. Ofiary przerwały milczeniePapier ścierny, pręty i izolacja były wierzchołkiem góry kar u sióstr boromeuszek. Ofiary przerwały milczenieCzytaj dalej

- "Ale jak to - Holecka na żywo prowadzi 'Wiadomości' i potem na żywo zadaje pytania, na które odpowiedzi nagrano wcześniej?" - pytali widzowie. Tak faktycznie się zdarzyło. Jest to jeden ze znanych trików, jeśli gość zgadza się na wywiad, ale nie ma możliwości pojawić się w studiu na żywo. Wywiad jest nagrany, nie słychać w nim dziennikarza, a jego pytania powtarza potem "prowadzący wywiad" prezenter. 

Nic dziwnego, jeśli Iga Świątek o tej samej porze pojawiła się w TVN 24. To pokazuje tylko, jak bardzo rywalizacja stacji przybrała na sile.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jak zareaguje Kurski? "Obrzydliwi ludzie, którzy krzywdzą dzieci", gwiazda "Pytania na śniadanie" zaczęła mówić o pedofilii w kościele
2. W 2021 roku bądź gotowy na kolejną sporą opłatę. Do rachunków już teraz możesz doliczyć 130,30 zł
3. Stan polityka PiS zakażonego koronawirusem pogorszył się. Jest pod tlenem

3. Zatrważająca moda na TikToku bulwersuje. Dla kilku polubień znęcają się nad malutkimi dziećmi, wszystko trafiło do sieci

źródło: [teleshow.wp.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje reprezentant kraju i mistrz Polski. Był prawdziwą legendą, fani pogrążyli się w żałobie
  2. W szkole wyzywano ją od "wielorybów". Po latach jej wygląd rzuca na kolana
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Kościół oficjalnie potwierdził. Arcybiskup Stanisław Gądecki został zarażony