Danuta Holecka skrytykowana przez Krzysztofa Skibę.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 15 Czerwca 2020

Skiba nie wytrzymał, oglądając "Wiadomości" TVP. Krótko i ostro podsumował Danutę Holecką, ma już dość

Danuta Holecka jest dziś twarzą "dobrej zmiany" w Telewizji Polskiej i główną prowadzącą najważniejsze pasmo informacyjne stacji. Nie dziwi zatem, że wszelkie absurdy pojawiające się w "Wiadomościach" TVP w naturalny sposób łączone są z dziennikarką. Zdaniem telewizji publicznej Andrzej Duda może liczyć na 70 proc. poparcia, suma wyników wszystkich kandydatów przekraczała 100 procent.

Jak przypomina Onet, w czwartek, 11 czerwca, w "Wiadomościach" TVP zaprezentowano wyniki sondażu przeprowadzonego przez pracownię Social Changes na zlecenie portalu wPolityce.pl. Z badania wynikało, że z wynikiem 40 proc. poparcia wyborców Andrzej Duda wygrałby pierwszą turę. Na drugim miejscu znalazłby się Rafał Trzaskowski (29 proc. głosów). Na trzecim stopniu podium uplasowałby się Szymon Hołownia. Niezależny kandydat miałby liczyć na wynik w granicach 15 procent.

Kuba Wojewódzki nie wytrzymał, dał upust swoim emocjom. Jego słowa wielu osobom się nie spodobająKuba Wojewódzki nie wytrzymał, dał upust swoim emocjom. Jego słowa wielu osobom się nie spodobająCzytaj dalej

Danuta Holecka szczęściem pijana

Na Twitterze głównego pasma informacyjnego Telewizji Polskiej opublikowano jednak dane, według których Duda miałby otrzymać 70 proc. głosów. Co więcej, suma wyników wszystkich kandydatów przekroczyłaby 100 proc. Wpis co prawda usunięto, po raz kolejny przekonaliśmy się jednak, że w internecie nie ginie absolutnie nic.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Zadziwiająca awantura tuż po Wiadomościach TVP. Prowadzący nie wytrzymał
2. Dominika spędziła urlop w Ustce. Powiedziała całą prawdę o cenach, w głowie się nie mieści

Krzysztof Skiba przytacza wpis

Niefortunną pomyłkę TVP skomentował m.in. lider zespołu Big Cyc Krzysztof Skiba. "Wiadomości TVP opublikowały w internecie ranking prezydencki z którego wynika, że Polaków jest 121 procent. Dawno temu mówiło się, że coś jest »zrobione na 102« , ale teraz wszystko za rządów PiS musi być większe więc jest już »zrobione na 121«", czytamy we wpisie wokalisty. Całość okrasił nagłówkiem "Holecka szczęściem pijana".

"Jak widać po tych kreatywnych mocno obliczeniach, zrobić można wszystko, a nawet więcej. Są dwa warianty tej żałosnej wpadki", zaznacza Skiba. "Albo załoga Wiadomości była nieźle zrobiona, bo procenty były, ale nie w rankingu tylko w wódce co ją wypili (...), albo jest to działanie świadome obliczone na piorunujący efekt i wiarę, że wyborca PiS uwierzy, że może nas być nawet i 150 procent", precyzuje członek popularnego zespołu.

Wpis Krzysztofa Skiby

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Stragan, hipermarket i dyskont. Gdzie znajdziemy najtańsze owoce i warzywa?
  2. Maszyna rolnicza nagle wciągnęła mu rękę. Ogromna tragedia na polu
  3. Polityk PiS nagle w programie na żywo w poniżających i pogardliwych słowach obraził społeczność LGBT. Uniżał im, jak tylko potrafił
  4. Zakochana w Andrzeju Dudzie internautka zaatakowała Martę Kaczyńską. Wyciągnęła fakty z jej przeszłości
  5. Ksiądz znany na całą Polskę bez żadnych skrupułów wykorzystywał dzieci. Ujawniono porażające zwierzenia kolejnej ofiary
  6. Ogromna, czarna pszczoła wróciła do Polski. Wcześniej uznano ją za gatunek wymarły

Źródło: Onet / Facebook/Krzysztof Skiba

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News