Danuta Holecka w przeszłości o mało nie straciła dziecka.. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Maja 2020

Danuta Holecka tuż po porodzie przeżyła chwile grozy. Prawda wyszła na jaw po wielu latach

Danuta Holecka w przeszłości o mało nie straciła dziecka. Przeżyła także śmierć bliskiej jej osoby. Choć z powodzeniem spełnia się zawodowo i odnosi sukcesy, to jej życie prywatne nie było usłane różami. Niektóre z tych rzeczy długo trzymała w tajemnicy.

Obecnie Holecka jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych prezenterek telewizyjnych w naszym kraju, od lat związaną z Telewizji Polską. Od 2019 roku pracuje jako kierowniczka redakcji programu informacyjnego "Wiadomości" w TVP1. Choć jej kariera przebiega z powodzeniem, to w życiu prywatnym bywało różnie, niekiedy pojawiały się także chwile grozy.

Na antenie TVN niespodziewanie pojawił się siostrzeniec Mateusza Morawieckiego. Poruszające, mocne słowaNa antenie TVN niespodziewanie pojawił się siostrzeniec Mateusza Morawieckiego. Poruszające, mocne słowaCzytaj dalej

Danuta Holecka w przeszłości przeżyła ciężkie chwile

Choć w Telewizji Polskiej jest znaną, ważną i barwną postacią, to o jej życiu prywatnym wciąż wiadomo niewiele. Holecka jest matką dwóch bliźniaków, a jeden z nich jako noworodek miał bardzo poważne problemy ze zdrowiem. Przeżyła także m.in. śmierć swojego ukochanego dziadka, któremu zawdzięcza wiele i którego bardzo kochała. - Dziadek, Jan Szałkowski, nie żyje. Był najukochańszą osobą w moim życiu - wspominała w jednym z wywiadów.

Gdy wyjechała na studia do Warszawy też nie miała łatwo, bywały ciężkie momenty, a w akademiku nie mogła się odnaleźć. - Odkryłam tę gorszą stronę świata, której siostry mi nie pokazały - przyznała.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przełomowy sondaż na pewno dotrze na Nowogrodzką. Andrzej Duda traci grunt pod nogami, coraz gorsze notowania
2. Premier obiecał Polakom wzrost jedno z zasiłków. Dostaniesz niemal o połowę więcej

Prawdziwe chwile grozy szefowa i prowadząca "Wiadomości" przeżyła jednak, gdy na świat przyszli jej synowie, bliźniacy Julian i Stefan. Jeden z nich tuż po porodzie zaraził się w szpitalu gronkowcem złocistym. To były dramatyczne chwile i konieczne było skorzystanie ze sprzętu medycznego, w tym z inkubatora. Co ciekawe, wspomniany inkubator był sprzętem zakupionym przez WOŚP Jurka Owsiaka, o czym sama wspominała i dziękowała Jurkowi parę lat temu na antenie telewizji. - Mój synek sam korzystał wiele lat temu z inkubatora dobrze doposażonego Waszego, to był też z serduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i za to również bardzo dziękuję - wyznała. Nagranie tutaj.

Dla Holeckiej ważna jest także jej wiara oraz modlitwa, do czego otwarcie się przyznaje. W tych trudnych momentach dawały jej dużo siły i nadziei. - Ani na moment się nie załamałam. Wymodliłam jego (synka - red.) zdrowie - powiedziała w wywiadzie dla Dobrego Tygodnia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zapłacimy kolejne miliony za wydruk nowych kart wyborczych
  2. Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość
  3. Uczniowie wracają do szkoły? Nagła decyzja i pilne oświadczenie
  4. Pamiętacie dyrektora z Biebrzy, który robił wielkie oczy na Morawieckiego? Właśnie został zwolniony
  5. Pielęgniarka nie miała wyboru i musiała skłamać w sprawie zakażenia. Powód wprowadza w osłupienie
  6. Szpitale zamarły na 2 minuty. Wszyscy stanęli, poruszająca chwila w Europie, łzy napływają do oczu

Źródło: jastrzabpost.pl / Dobry Tydzień