Danuta Holecka. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 12 Maja 2020

Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku mogą zadziwiać

Danuta Holecka jest uważana za wzór pracownika telewizji rządowej. Zawsze bardzo dobrze przygotowana do wywiadów z prezesem i dbająca o jego samopoczucie w studiu. Holecka często kreuje swój wizerunek idealnej katoliczki, matki, żony. Mało osób zna jednak sekrety jej młodości.

Prowadząca wieczorne wydanie "Wiadomości" jest obecnie twarzą Telewizji Polskiej. Wcześniej niedoceniana, dostała szansę od Jacka Kurskiego po przejęciu przez PiS mediów publicznych. Szybko awansowała na szefową całego wydania wieczornego dziennika.

Całe województwo może zostać zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź ministra Szumowskiego, ma pomysłCałe województwo może zostać zamknięte? Jest oficjalna odpowiedź ministra Szumowskiego, ma pomysłCzytaj dalej

Danuta Holecka - kim jest jej mąż?

Swojego przyszłego męża Holecka poznała podczas wyjazdu do pracy sezonowej w Holandii, gdzie jeździła zbierać warzywa. Krzysztof Dunin-Holecki był organizatorem tych wyjazdów. Jak doniosła niegdyś Wirtualna Polska, partner dziennikarki miał wówczas żonę, jednak to nie powstrzymało ich relacji. Gdy się poznali, Holecka miała 21 lat a już 1,5 roku później wyszła za Krzysztofa. Dziś prowadząca Wiadomości deklaruje się jako zdecydowana przeciwniczka rozwodów. Jak mówi, akceptuje je tylko wtedy, gdy nie ucierpią na tym dzieci.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Niecenzuralne treści o wczesnej godzinie, dzieci mogły siedzieć przy telewizorach
2. Ile zarabia kasjer w Biedronce? To coraz bardziej intratna posada, po podwyżkach pensja sporo wzrosła

Wygląda na to, że tym razem Krzysztof postanowił pozostać stały w uczuciach, ponieważ para wytrzymała już 25 lat i wygląda na szczęśliwą. Mają dwójkę dzieci, bliźniaków Juliana i Stefana. Mieszkają w willi na warszawskim Mokotowie. Mąż szefowej Wiadomości prowadzi firmę, która zarządza warszawskimi parkingami.

Holecka deklaruje się jako szczęśliwa, spełniona żona. W wolnym czasie lubi zajmować się domem i ogrodem. Uwielbia przygotowywać posiłki dla całej rodziny - jak mówi - gotowanie to dla niej forma relaksu.

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Bill Gates ostrzegał przed pandemią, teraz mówi kiedy się skończy
    2. Restauracje i kawiarnie znów otwarte. Trzeba będzie nosić w nich maseczki?
    3. Kataklizm w centralnej Polsce. Służby odpowiadają na pytania o straty
    4. Kierowca wykrzyczał do pasażerów, że w autobusie może być tylko 21 osób. Ich reakcja zwala z nóg
    5. Dzień Pielęgniarki i Położnej. Dziękujemy bohaterom w szpitalach w całej Polsce
    6. Bon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 zł

Źródła: Pikio, WP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News