Danuta Holecka gościła na antenie Telewizji Polskiej Andrzeja Dudę. "Co zrobić, żeby to pan wygrał?". vod.tvp.pl (Gość Wiadomości 09.07.2020)Źródło: vod.tvp.pl (Gość Wiadomości 09.07.2020)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 10 Lipca 2020

Danuta Holecka przeszła na antenie samą siebie. Kuriozalne pytanie do Andrzeja Dudy przejdzie do historii TVP

Danuta Holecka jest główną twarzą "dobrej zmiany" w Telewizji Polskiej. Dziennikarka niejednokrotnie dawała wyraz swojej sympatii wobec obozu Prawa i Sprawiedliwości. Nie inaczej było i wczoraj, gdy w programie "Gość Wiadomości" wystąpił Andrzej Duda. W pewnym momencie Holecka przeszła jednak samą siebie.

W trakcie niemal 30-minutowego wywiadu Andrzej Duda poruszył m.in. temat niefortunnej wypowiedzi z "debaty" prezydenckiej w Końskich, gdy przekazał, że "nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych", odnosząc się oczekiwanej przez znaczną część globu szczepionki na koronawirusa.

Obrazy WTV"Wiadomości" TVP znów szczują na LGBT? "Czerwona zaraza już po naszej ziemi nie chodzi, co nie znaczy że nie ma nowej"Czytaj dalej

Danuta Holecka: "Co zrobić, żeby to pan wygrał?"

Mocno nieprzemyślane słowa, które stały się powodem kontrowersji, kandydat Prawa i Sprawiedliwości prostował następnie m.in. na Twitterze. Polityk zrobił to także na antenie Telewizji Polskiej. – Nie jestem antyszczepionkowcem, podchodzę do tego zdroworozsądkowo. Są takie choroby, które de facto udało się wyeliminować, jak polio, odrę, gruźlicę – to są choroby, na które ja byłem szczepiony w dzieciństwie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Do studia Rydzyka w programie na żywo zadzwoniła kobieta. Niespodziewana odpowiedź Kaczyńskiego, miał do niej prośbę
2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła

Tym razem to nie słowa Andrzeja Dudy były jednak największą kontrowersją spotkania. Przykład braku dziennikarskiego obiektywizmu po raz kolejny wykazała Danuta Holecka. Niezwykle "przyjazny" sposób prowadzenia rozmowy oraz brak trudnych pytań dla prezydenta to już w zasadzie zasada przyjęta przez dziennikarkę. Jawne pytanie o sposoby zapewnienie reelekcji kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości to jednak zupełnie inny kaliber.

Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?Niebywałe nagranie Jacka Kurskiego sprzed 12 lat trafiło do sieci. Na spotkaniu nagle chwycił gitarę, ma talent?Czytaj dalej

– Panie prezydencie, mamy niecodzienną sytuację w tych wyborach, że obaj kandydaci mają bardzo wyrównane wyniki sondaży – zaznaczyła Holecka. – Co zrobić, żeby rzeczywiście to pan wygrał? – pytała dziennikarka, nie kryjąc się ze swoimi politycznymi sympatiami. Nagranie odnaleźć można m.in. pod tym LINKIEM.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Aż 17 tysięcy osób straciło ostatnio prawo jazdy. Wszyscy popełnili taki sam błąd
  2. Wąż grasuje po wsiach na Mazowszu. Straż pożarna pilnie prosi o pomoc
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Niesamowite nagranie. Pszczoły zwalczają atak szerszenia gotując go na miejscu

Źródło: "Gość Wiadomości" TVP

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News