Daniel Olbrychski. Flickr/Piotr DrabikŹródło: Flickr/Piotr Drabik
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 17 Marca 2020

Tragiczna śmierć w rodzinie Daniela Olbrychskiego. Gdzie znaleziono ciało najstarszego wnuka aktora?

Daniel Olbrychski i jego rodzina przeżywają teraz niewyobrażalnie trudne chwile. W niedzielę media obiegła informacja o śmierci najstarszego wnuka aktora. Kim był i co udało się ustalić do tej pory?

Daniel Olbrychski doczekał się trójki dzieci i dwóch wnuków. Jeden z jego synów, Rafał poszedł w ślady ojca, został aktorem. Niestety, właśnie teraz przeżywać musi niewyobrażalnie trudne chwile. W niedzielę bliscy zidentyfikowali ciało jego starszego syna, 28-letniego Jakuba.

Tomasz Lis trafił do szpitala. Niepokojący wpis dziennikarza, pokazał zdjęcieTomasz Lis trafił do szpitala. Niepokojący wpis dziennikarza, pokazał zdjęcieCzytaj dalej

Daniel Olbrychski stracił wnuka

Wiemy, że zmarły od lat zmagał się ze schizofrenią. Jego brat wspomina, że nie dawał się namawiać na leczenie. "Zawsze prędzej czy później odstawiał leki, wracał do nałogów, a z tym przychodziła psychoza" - poinformował.

Jakub wielokrotnie trafiał do szpitali. Jego walka z chorobą była wyjątkowo trudna. Miał nienawidzić nadzoru i mówić rodzinie, że jeżeli podejmie decyzję o odebraniu sobie życia, to i tak go nie upilnują.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Skrajna lekkomyślność mieszkanki Śląska. Mimo zakazu otworzyła dyskotekę, skończyło się interwencjami policji
2. Zderzenie dwóch rowerzystów. Jedna osoba trafiła do szpitala

- Teraz po prostu wyszedł bez niczego. W samej koszuli, bez dokumentów. Nie wiadomo czy umarł z wycieńczenia, od mrozu, czy ktoś go zabił - skomentował brat, Antoni.

Ciało zaledwie 28-letniego mężczyzny znaleziono w lesie pod Otwockiem, po długich poszukiwaniach. O postępach w sprawie informuje "Fakt". Początkowo zwłoki zakwalifikowano, jako nomen nescio – „niewiadomego imienia”.

Ciało znaleziono po południu 14 marca na terenie kompleksu leśnego, w powiecie otwockim, w okolicy drogi krajowej nr 50 z Kołbieli do Góry Kalwarii. [...] Ciało znalazł mieszkaniec jednej z miejscowości, która przylegała do tego kompleksu i powiadomił policję. Początkowo zmarłego zakwalifikowano jako NN – powiedział Marcin Saduś rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga, w rozmowie z "Faktem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jest oficjalna decyzja UEFA ws. Euro 2020. Mistrzostwa nie odbędą się w tym roku
  2. Najgorszy okres pandemii jeszcze przed nami. Wiceminister zdrowia podał orientacyjne daty
  3. Pilot zostawił na niebie wyjątkowy napis. Każdy z nas powinien wziąć go sobie do serca
  4. Dieta poselska na walkę z wirusem. Jest ważny apel, posłowie posłuchają?
  5. Czeka nas paraliż? Minister zakażony, inni członkowie rządu musieli przejść testy
  6. Wuhan skrywa sekrety, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemia
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News