Daniel Martyniuk wybrał się do Białegostoku, by wręczyć prezenty swej córce. Daniel Martyniuk (Instagram)Źródło: Daniel Martyniuk (Instagram)
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 30 Listopada 2020

Wcześniej drwił z wyglądu byłej żony, teraz zgrywa przykładnego ojca na Instagramie. Daniel Martyniuk znów w akcji

Syn króla disco polo, Daniel Martyniuk, nie ustaje w staraniach, by zostać naczelnym polskim celebrytą. Po serii ataków na byłą żonę, najwyraźniej przyszła pora na relacjonowanie ojcowskiej miłości. Wyprawę do córki z mikołajkowymi prezentami zrelacjonował na Instagramie.

Niemal wszystkie plotkarskie serwisy prześcigają się w doniesieniach dotyczących wyskoków Daniela Martyniuka. Syn ulubieńca Jacka Kurskiego, Zenka Martyniuka, zdążył już między innymi pokazać środkowy palec Kamilowi Bednarkowi. W lipcu sąd skazał go za posiadanie narkotyków, zasądzając 100 godzin prac społecznych.

Prawdziwa twarz Kingi Dudy. Kilka faktów, o których powinien wiedzieć każdy obserwator życia politycznegoPrawdziwa twarz Kingi Dudy. Kilka faktów, o których powinien wiedzieć każdy obserwator życia politycznegoCzytaj dalej

Najszerzej komentowana była jednak sprawa rozwodowa młodego Martyniuka, po której 31-latek w mocno wulgarny sposób obrażał byłą żonę.

Przypomnijmy, że we wrześniu sąd orzekł, że winnym rozwodu jest syn Zenka Martyniuka, w efekcie zasądzając alimenty, które 31-latek będzie musiał płacić zarówno na będące owocem związku dziecko, jak i byłą partnerkę, Eweliną Golczyńską.

Nagle w TVN zwolniono 30 osób, reszta pracowników nadal czuje się niepewnie. Co się wydarzyło?Nagle w TVN zwolniono 30 osób, reszta pracowników nadal czuje się niepewnie. Co się wydarzyło?Czytaj dalej

Dziewczyna z bogatej rodziny chciała bogato wyjść za mąż. Tylko kasę chciała wyciągnąć ode mnie, a właściwie od mojego ojca – irytował się Daniel Martyniuk. I dalej: – Odwołam się od tej decyzji. Córkę chcę utrzymywać, ale tej **** nie chcę pieniędzy dawać!.

Teksty wybrane dla Ciebie:

1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. 10 groszy z PRL warte 24 tys. zl. Lepiej poszukaj w szufladach
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

W kolejnych tygodniach celebryta w wyjątkowo nieeleganckich słowach komentował wygląd kobiety, a do gry wkroczyła również jego matka, Danuta Martyniuk, która, jak wskazuje Pudelek, nazwała byłą synową "zas**aną g**niarą, która chciała załapać się na pieniądze Zenka".

Daniel Martyniuk Mikołajem

Po serii krytycznych głosów Martyniukowie przestali atakować Golczyńską, a sam syn króla polskich sylwestrów uspokoił się nieco. Nadal prężnie działa jednak w mediach społecznościowych i ochoczo dzieli się niemal wszystkimi szczegółami z prywatnego życia.

Nadchodzące Boże Narodzenie – ze względu na obecną sytuację epidemiczną – będą zapewne wyjątkowe. Dość powiedzieć, że decyzją rządzących przy wigilijnym stole znaleźć może się jedynie pięciu gości plus organizatorzy. Mimo licznych restrykcji nieodłączną częścią świąt niezmiennie będą jednak z pewnością prezenty.

Nim najmłodsi odnajdą je pod choinką, nieco drobniejsze podarki będą na nie czekać 6 grudnia. Popularne Mikołajki wypadają już w najbliższą niedzielę. Z tej okazji Daniel Martyniuk postanowił wybrać się do Białegostoku, by odwiedzić córkę. Przy okazji nie zapomniał kreować wizerunku zaangażowanego ojca.

"Mikołaj nadchodzi", czytamy w mediach społecznościowych 31-latka. W instagramowej relacji Martyniuka, której treść przytacza Pudelek, pojawił się napis ponadto "Ho Ho Laura".

Syn gwiazdora disco polo nie zdradził co prawda, co zamierza podarować córce, wspomniany portal wskazuje jednak, że Martyniukowie słyną ze swej szczodrości. Przy okazji rozwodu pani Danuta pochwaliła się wysłanym wnuczce wartym 12 tysięcy wózku, który natychmiast został odesłany przez Golczyńską.

Daniel Martyniuk na Instagramie.

źródło: Instagram / Pudelek

Rzecznik Konferencji Episkopatu Polski wydał ważny komunikat. Mowa o kolędzie, wielu będzie zaskoczonychRzecznik Konferencji Episkopatu Polski wydał ważny komunikat. Mowa o kolędzie, wielu będzie zaskoczonychCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Dostęp do lekarzy coraz bardziej utrudniony
  3. Dodaj do surówki z jabłka i marchewki 1 dodatek. Jemy go stanowczego za mało
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  7. Nie żyje prawdziwa legenda. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę
  8. NASA już niedługo wyląduje na Marsie. Wszystko, co należy wiedzieć o misji łazika Perseverance