Daniel Martyniuk. (zdj. Il. ) ; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 28 Sierpnia 2020

Daniel Martyniuk zmyślił historię, oczerniając niewinnych ludzi? Sprawa ma trafić do sądu

Daniel Martyniuk postanowił podzielić się ze swoimi sympatykami nietuzinkowymi przemyśleniami. O 5 rano umieścił zaskakujące nagrania. Wiele wskazuje na to, że nie był wówczas w najlepszej kondycji. W mocnych słowach krytykował jeden z białostockich hoteli.

Syn gwiazdora również lubi blask fleszy. Od dłuższego czasu stara się skupić na sobie uwagę mediów. Niestety, jego działania nie zawsze odnoszą zamierzony skutek. Tym razem Martyniuk opublikował Insta Story o godzinie 5:00. Widać, że był wówczas trochę niewyraźny. "Cześć wszystkim, chciałem tylko powiedzieć, że na Podlasiu znajduje się taka sala weselna, która nazywa się Santana, która jest jedną z gorszych sal, jakie znajdowały się na całym świecie" - informował na nagraniu Daniel Martyniuk.

Powrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachPowrót do szkół zostanie przesunięty? Wszyscy rodzice powinni wiedzieć, ważne zmiany w konkretnych szkołachCzytaj dalej

Daniel Martyniuk nie korzystał z usług hotelu, który krytykował? Wydano komunikat

"Podaje się tak skiśnięte piwo, w ogóle wszystko jest zepsute, cały hotel Santana jest zepsuty, łóżka przeżerają mole, w ogóle nie warto, nie warto tam być. Cześć, na razie" - zakończył swoje wystąpienie Daniel Martyniuk. Chwilę później do całego zamieszania zaangażowała się właścicielka hotelu. W rozmowie z "Wirtualną Polską" wyraziła swoje oburzenie i zdziwienie. Wskazuje, że sama jest sąsiadką Martyniuków, a Daniel nie korzystał z usług jej firmy.

Aktorka Aktorka "Na wspólnej" postawiona pod ścianą. Straciła pieniądze, wyjawiła prawdę o kulisach serialuCzytaj dalej

Izabela Skłodowska, bo o niej mowa, deklaruje, że zawsze żyła w ciepłych relacjach z Martyniukami. Nie potrafi jednak zrozumieć, co sprawiło, że o 5:00 syn wokalisty wpadł na ten niecodzienny pomysł. - Nie był gościem naszego hotelu. Sprawdziliśmy w recepcji, pan Daniel nie nocował w naszym hotelu, przynajmniej na przestrzeni kilku ostatnich lat, nie uczestniczył też w żadnej imprezie organizowanej w naszym lokalu. Nawet nie był na tym "piwie" - deklaruje dla "Wirtualnej Polski". Przedsiębiorczyni zapewniła, że nieroztropne przedsięwzięcie znajdzie swój finał w sądzie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVP przed chwilą poinformowała. Tragedia, nie żyje polski polityk
2. Niebywałe delicje, najlepsza surówka z buraków, którą zrobisz w 5 minut. Domownicy oniemieją z zachwytu
3. RMF: Zapadła decyzja w sprawie obowiązkowych szczepień na koronawirusa. Ale nie wszyscy będą musieli się zaszczepić

Daniel Martyniuk najprawdopodobniej będzie musiał odpowiedzieć przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna nie skomentował jeszcze stanowiska Izabeli Skłodowskiej. - Sprawa zostanie skierowana do sądu, bo nie można ludzi oczerniać. Nie chcemy być kojarzeni z takimi sprawami. Mamy mały hotelik, organizujemy głównie imprezy okolicznościowe - tłumaczyła dla "Wirtualnej Polski". W opublikowanym sprostowaniu hotel wskali, że może to nie być pierwszy proces w sprawie rzekomych kłamstw Martyniuka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 39 tys. złotych zadłużenia na każdego Polaka już w 2021 roku. Resort finansów podał niepokojące dane
  2. Wraca obowiązek noszenia maseczek. Warszawa trafi do żółtej strefy. Co jeszcze muszą wiedzieć mieszkańcy?
  3. Zakonnica została niewyobrażalnie skrzywdzona, później odebrano jej życie. Sprawca właśnie usłyszał wyrok
  4. Podobne rolady przyrządza się jedynie na Śląsku. Jeden składnik, o którym mogłeś zapomnieć, okazuje się kluczowy
  5. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  6. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości

Źródło: [Wirtualna Polska]