Daniel Martyniuk mógł poważnie zaszkodzić swojemu ojcu.. PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East NewsŹródło: PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 25 Sierpnia 2020

Daniel Martyniuk naraził ojca na nieprzyjemności u władz TVP? Sprawa może być poważna

Daniel Martyniuk najwyraźniej nie zamierza rezygnować ze swoich mocno kontrowersyjnych zachowań, które ochoczo publikuje w internecie. Obrażanie celebrytów, choć szeroko komentowane, pozostawało bez reakcji TVP. Niewykluczone, że ostra krytyka polskiego rządu przez syna gwiazdora disco polo poważnie zaszkodzi jednak popularnemu Zenkowi.

31-letni syn wykonawcy disco polo ostatnimi czasy robi wszystko, by zwrócić na siebie uwagę mediów. Jak dotąd – musimy przyznać – robi to z całkiem niezłym skutkiem. Plotkarski portal pudelek.pl zwraca uwagę, że za swe wybryki Daniel Martyniuk trafił już do aresztu, obudził gości jednego z hotelów, o trzeciej w nocy prezentując swą nader interesującą wersję kultowego "Snu o Warszawie", a także zwymyślał popularnego Kamila Bednarka, któremu przesłał zresztą środkowy palec.

Siostry Boromeuszki nagle usłyszały dzwonek. Znalazły list i malutkie dziecko, prawda okazała się dramatycznaSiostry Boromeuszki nagle usłyszały dzwonek. Znalazły list i malutkie dziecko, prawda okazała się dramatycznaCzytaj dalej

Daniel Martyniuk: "Zniszczyć rząd i władzę rządzącą"

Błazeńskie relacje syna Zenka Martyniuka, który za pośrednictwem mediów społecznościowych wymyślał celebrytom, nie zdawały się wywierać wielkiego wrażenia na szefostwie Telewizji Polskiej. Nie tajemnicą, że Jacek Kurski darzy gwiazdora disco polo szczególną sympatią, czego najlepszym dowodem są liczne występy Martyniuka na sylwestrach organizowanych przez TVP, podczas których popularny Zenek pełnił zwykle funkcję gwiazdy wieczoru.

Prowadząca Prowadząca "Nasz nowy dom" uratowała życie. Niewielu wie, że zebrała się na tak wzruszający gestCzytaj dalej

Zwieńczeniem relacji między Kurskim a Martyniukiem była produkcja TVP będąca filmem biograficznym (o jakże oryginalnym tytule "Zenek") opowiadającym historię wokalisty zespołu Akcent. Niewykluczone, że stosunek prezesa TVP do piosenkarza ulegnie zmianie po najnowszych wybrykach jego syna. Przypomnijmy, że w nocy z soboty na niedzielę Daniel Martyniuk opublikował nagranie, na którym jawnie krytykuje polski rząd, wzywając, jak się zdaje, do swoistej rewolucji.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

"Dość błazenady! Ile będziemy się zgadzać na maski? Noszenie fałszywych znaków podporządkowania? LGBT! Mydlicie ludziom oczy! Wszyscy piszą o badziewiu! Najważniejsza jest wolność, której nikt nie powinien nam zabierać! Zniszczyć rząd i władzę rządzącą, to z nimi powinna odbyć się walka! Stop kłótniom wszechpolskim, już raz rozebrano nam kraj w ten sposób! Zniszczyć rząd!", wykrzykiwał syn Zenka Martyniuka, cytowany przez wspomniany serwis.

Wiele wskazuje na to, że tym razem zachowanie 31-latka może zaszkodzić jego ojcu. Jak podaje portal Plejada.pl, sytuacja ulubieńca Jacka Kurskiego może ulec znacznemu pogorszeniu. – Wszyscy wiedzą, jak jest, ale nikt się za bardzo nie wychyla. Mówi się, że prezes jest wściekły. Lubi Zenka, plus zainwestował w niego fortunę, ale to, co wyprawia jego syn, jest nie do przyjęcia. Dopóki obrażał innych artystów, nikt na to nie zwracał uwagi. Teraz sytuacja zmieniła się diametralnie. Nawoływanie do obalenia rządu nie przejdzie bez echa i na 100 procent odbije się na relacjach TVP z Zenkiem. To pewne – wskazał anonimowy rozmówca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostaniej chwili: ogromna awaria w elektrociepłowni. Pół Warszawy bez cieplej wody
  2. “Won z Mojego Miasta...”. Żona posła PiS zaatakowała dziewczynę z tęczową torebką?
  3. "Miała rozmowę dyscyplinującą", "szukali jej nowego partnera". Prowadząca "Dzień dobry TVN" odeszła w zaskakujących okolicznościach, dziennikarze ujawniają
  4. "Mówi pan rzeczy obsceniczne". Korwin-Mikke na antenie Polsatu wyprowadził dziennikarkę z równowagi
  5. Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" chcieli pieniędzy od fanów. Zbierali już kolejny raz, internauci oburzeni
  6. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas jesienią. Czarny scenariusz zaczyna się spełniać

Źródło: pudelek.pl