Daniel Martyniuk. (zdj. Il. ) ; YouTube/Pudelek/22.09.20/ScreenŹródło: (zdj. Il. ) ; YouTube/Pudelek/22.09.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 24 Września 2020

B. partnerka Daniela Martyniuka boi się o życie swoje i córki. Robi się coraz mniej zabawnie

Daniel Martyniuk ponownie został singlem. Jego była żona czuje się zdradzona i oszukana. "Super Express" przedstawił SMS-y, które rozwodniczka miała wymieniać ze swoją byłą już teściową. Ujawnione wiadomości mogą wzbudzić niepokój.

Tak zwana kolorowa prasa wzięła na medialny świecznik Daniela Martyniuka. Syn gwiazdy disco polo rozwiódł się z Eweliną Martyniuk. Dwa lata nieudanego małżeństwa, jak podaje "Super Express", odcisnęły swoje piętno na rozwodniczce. Tabloid wskazuje, że Ewelina miała wysłać niepokojące SMS-y do swojej teściowej. Poprosiła ją, by wspólnie ze znaną rodziną powstrzymali się od wygłaszania publicznych komentarzy w sprawie zakończenia małżeństwa.

Prowadząca Prowadząca "Nasz nowy dom" bardzo martwi się o swoje dziecko. Media mówią o kryzysieCzytaj dalej

Daniel Martyniuk stracił żonę. Media ujawniły treść SMS-ów, które miała otrzymać mama gwiazdy

"Super Express" ujawnił niepokojące SMS-y, które otrzymywała mama Daniela Martyniuka. Jego była partnerka postanowiła wypunktować popularną rodzinę. Dziennikarze tabloidu ujawnili, że rodzice Daniela Martyniuka składali jego byłej żonie obietnice dotyczące rzekomych nałogów gwiazdy. "Do niedawna, tak jak obiecywaliście, liczyłam, że weźmiecie się za Daniela porządnie, przestańcie finansować jego nałogi i kolejne zachcianki. Przestańcie ukrywać i zwalać winę na innych za jego postępowanie" - czytamy treść SMS-a opublikowaną na portalu "Super Expressu".

Setki osób zostaną bez grosza, skrajnie niepokojące doniesienia. Carrefour nie pozostawia wątpliwościSetki osób zostaną bez grosza, skrajnie niepokojące doniesienia. Carrefour nie pozostawia wątpliwościCzytaj dalej

Co więcej, była partnerka Daniela Martyniuka miała pisać do swojej teściowej w sprawie rzekomego romansu. Ewelina miała napisać seniorce wprost, że czuje się upokorzona i zdradzona nie tylko przez Daniela Martyniuka, ale też przez jego bliskich, których traktowała jak własną rodzinę. "Niestety jak się okazało, nadal pobłażacie jego występkom, ale również ukrywacie jego romans z Faustyną. Nigdy nie czułam się tak potwornie upokorzona i to przez osoby, które traktowałam jak własną rodzinę" - czytamy na portalu "Super Expressu".

"Boję się o życie Laury i swoje. Boję się o zdrowie rodziców, którym serce pęka, patrząc na to, co wyprawia Daniel i co dowiadują się z gazet, co mówicie. Po ostatnich doniesieniach medialnych czujemy się wszyscy oszukani i straciliśmy zaufanie do was. Nie oczekuję przeprosin, bo one nic nie zmienią. W przyszłości zastanowię się, w jakiej formie będą możliwe wasze kontakty z Laurą, które na ten moment chcę ograniczyć, gdyż zbyt wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście i nie mogę zrozumieć, dlaczego mnie tak traktujecie" - przytacza wiadomość byłej żony Daniela Martyniuka "Super Express".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czołowy dziennikarz TVP Info ordynarnie o koleżance po fachu. Wytknęła mu kłamstwo
2. Magda Gessler nigdy nie robi jej inaczej. Wybitna galaretka z kurczakiem i zaskakującym dodatkiem
3. "Doda też zarabia ciałem". Przed premierą "Dziewczyn z Dubaju" piosenkarka poddana ostrej krytyce

Daniel Martyniuk miał skrzywdzić swoją byłą żonę. SMS-y przedstawione przez "Super Express" mogą zaniepokoić fanów gwiazdora. Media podają, że Ewelina Martyniuk ma zamiar pozbyć się nazwiska swojego męża. W ostry sposób krytykowała też swoją teściową. "Czy to jest w porządku, że mama wozi Daniela na randki z Faustyną, a mówi w rozmowie, że Daniela zawiozła do Wasilkowa i tam spędza urodziny? Jak wam ufać, skoro oszukujecie matkę swojej jedynej wnuczki? Nie będę tego dłużej tolerować i dla dobra Laury proszę was, abyście powstrzymali się od jakichkolwiek wypowiedzi w mediach na temat mój i Laury. Tak, jakbyśmy nie istniały" - prosiła w SMS-ach opublikowanych przez "Super Express".

Na poniższym zdjęciu wyróżniającym widzimy ujęcie z kanału portalu "Pudelek" na platformie YouTube. Materiał z 22 września został wykonany chwilę po rozwodzie Daniela Martyniuka z Eweliną Martyniuk.

Wszyscy byli w błędzie? Fatalne wieści dla emerytów, mogą stracić niemałe pieniądzeWszyscy byli w błędzie? Fatalne wieści dla emerytów, mogą stracić niemałe pieniądzeCzytaj dalej

Źródło: [Super Express]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Urządzenie połknęło kartę i nie wydało pieniędzy. Co zrobić, gdy bankomat zatrzymuje kartę?
  2. Warszawski miliarder ma nową dziewczynę. Dzieli ich 48 lat ... Kim jest Patrycja Tuchlińska?
  3. Niepełnosprawny pan Kazimierz wypadł z wózka, podczas nagrań, o pomoc prosił zdecydowanie zbyt długo. Porażająca sprawa nagłośniona przez Polsat
  4. Po wejściu do mieszkania sprawdź jedną rzecz. Złodzieje mają nowy sposób
  5. Magdalena Ogórek wolałaby nie wspominać o starym nagraniu. Okrąża internet
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Młodzi motocykliści nie mieli żadnych szans w zderzeniu z samochodem

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News