Daniel Martyniuk. Instagram/daniel.martyniuk.89Źródło: Instagram/daniel.martyniuk.89
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Sierpnia 2020

Daniel Martyniuk wpadł w dziki szał. Zaczął obrażać gwiazdę TVN, pokazał niestosowny gest

Daniel Martyniuk nie należy do grona najbardziej lubianych celebrytów, choć rozpoznawalności odmówić mu nie można. Tę zawdzięcza przede wszystkim swojemu ojcu, okrzykniętemu "Królem disco-polo". Sam jednak nie próżnuje i podsyca zainteresowanie mediów swoim życiem prywatnym. Robi to jednak w sposób niegodny pochwały.

Zenek Martyniuk nigdy nie zabiegał o uwagę mediów, przekraczając granice dobrego smaku. Choć jego twórczość ma tyle samo sympatyków, co przeciwników, zarzucających muzyce disco-polo prostotę, "król" gatunku zdaje się zachowywać klasę w relacjach z prasą. Tego samego nie można jednak, niestety, powiedzieć o jego dziecku. O Danielu Martyniuku głośno jest niemalże wyłącznie w kontekstach, które nie przynoszą powodów do dumy jego ojcu.

Prowadzący Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typuCzytaj dalej

Zenek Martyniuk miał odbyć rozmowę z synem. Efektów nie widać

Przypomnineć wystarczy, że 30-latek wielokrotnie prowadził samochód, mimo że nie posiada prawa jazdy. Media wielokrotnie informowały również o jego kłótniach z żoną, których finałem bywały interwencje policji. - Ewelina ma dość. Nie chce, by jej córeczka dorastała przy takim ojcu. To małżeństwo już się skończyło - zdradzał informator Super Expressu, kiedy Daniel trafił do aresztu. Był to okres, w którym celebryta pozostawać miał na kwarantannie a mimo to notorycznie opuszczał dom.

Zenek Martyniuk miał odbyć poważną rozmowę z synem a on sam usłyszyć ultimatum - ograniczenie imprez i korzystania z Instagrama, albo rozwód. Wygląda jednak na to, że Daniel nieszczególnie przejął się wspomnianymi groźbami. Po raz kolejny nagrał i zamieścił w internecie swoje wybryki.

Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"Czytaj dalej

Daniel Martyniuk atakuje gwiazdę TVN

Na jednym z ostatnich InstaStories Matyniuk postanowił zaprezentować światu swój wątpliwy talent wokalny. Wykonał piosenkę Boba Marleya i, niestety, na tym się nie skończyło. Jak wytłumaczył, wybór takiego a nie innego repertuaru był preludium do ataku na promowanego przez stację TVN Kamila Bednarka. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poznajecie panie na zdjęciu? Dzisiaj są jednymi z najsławniejszych polskich aktorek
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Parę miesięcy temu ogłosili zwycięstwo nad koronawirusem. Teraz zamykają największe miasto

 - Nagrałem to specjalnie, bo jak włączam TVN i widzę za każdym razem Bednarka reklamę, który nie wie, czy jest rastamanem, czy on już sam nie wie ten chłop, kim on jest. Dla mnie on jest nikim. Przez takich jak on Bob Marley przewraca się w grobie - powiedział na nagraniu Daniel Martyniuk, pokazując do kamery środkowe palce.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna, nagła informacja od Ministerstwa Edukacji. Nikt się nie spodziewał
  2. W jaki sposób mówić i pisać o Margot? Pytamy językoznawcę i seksuologa
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotować

Źródło: olsztyn.com.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!