Córka Kasi Kowalskiej prosi o pomoc. MAREK BARCZYNSKI/East NewsŹródło: MAREK BARCZYNSKI/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Sierpnia 2020

Córka Kasi Kowalskiej prosi o pomoc, przeżywa kolejny dramat po ciężkiej chorobie. Straciła wszystkie włosy

Córka Kasi Kowalskiej i sama piosenkarka, przeżyły w tym roku wyjątkowo dramatyczne chwile. Ola kilka miesięcy temu trafiła w ciężkim stanie do szpitala w Londynie. Z uwagi na stan epidemiczny, jej mama nie była w stanie przebywać z nią od początku, o czym we łzach poinformowała swoich fanów. Teraz dziewczyna przeżywa kolejny, choć znacznie mniej bolesny niż choroba, dramat.

Kasia Kowalska kilka miesięcy temu zamieściła na swoim Facebooku poruszające nagranie. Zdruzgotana przekazała swoim fanom informację o ciężkim stanie swojej córki, hospitalizowanej wówczas w Londynie. Z uwagi na stan epidemiczny, piosenkarka nie mogła od razu spotkać się ze swoim dzieckiem.

Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniMyśleliście, że widzieliście już wszystko? Przedstawiamy kolosalne zarobki kierowcy Kaczyńskiego, będziecie zdumieniCzytaj dalej

- Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział, niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni nie zdają sobie sprawy z tego, co się dzieje, więc... Nie potrafię płakać, a dzisiaj wiele godzin wypłakałam, Kochani, jeśli nie musicie wychodzić, zostańcie w domu - powiedziała na nagraniu Kowalska.

Córka Kasi Kowalskiej wygrała z chorobą

Ostatecznie okazało się, że Ola nie zaraziła się koronawirusem, ale jej stan i tak był bardzo ciężki. - Ostatecznie okazało się, że Ola miała agresywnego adenowirusa. Przez trzy tygodnie była w śpiączce. Zaczęła uczyć się wszystkiego od początku - chodzenia, ściskania rąk. Cały czas była rehabilitowana - opowiadała na łamach "Pani" Kasia Kowalska.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poznajecie panie na zdjęciu? Dzisiaj są jednymi z najsławniejszych polskich aktorek
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Parę miesięcy temu ogłosili zwycięstwo nad koronawirusem. Teraz zamykają największe miasto

23-letnia dziś Ola musiała przejść długą i żmudną rehabilitację. Ostatecznie historia jej choroby miała dobre zakończenie, ale teraz dziewczyna musi radzić sobie ze spustoszeniem, do jakiego doszło w jej ciele. Jednym z jego objawów jest utrata włosów.

Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. Niewyobrażalnie przerażające jakich rzeczy dokonywali rodzice z księdzem. "Płakałam i prosiłam, żeby mnie nie krzywdzili"Czytaj dalej

 - Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek! - napisała na swoim Instagramie Ola.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ważna, nagła informacja od Ministerstwa Edukacji. Nikt się nie spodziewał
  2. W jaki sposób mówić i pisać o Margot? Pytamy językoznawcę i seksuologa
  3. Lepiej zostańcie w domu, ostrzeżenia dotyczą całego kraju. Nie tylko dziś w Polsce zrobi się niebezpiecznie
  4. Znalazła przerażającą rzecz na swojej wycieraczce. Pokazała ją na antenie TVP w Studio Polska
  5. Uczestnik "The Voice of Poland" przeszedł nie tylko operację. Okazuje się, że był zakażony, a wszystko ujawniono w mediach
  6. Jest decyzja, polski rząd utrzymuje obostrzenie. Polacy muszą się przygotować

Źródło: olsztyn.com.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!