Na Instagramie córka Jolanty Kwaśniewskiej pokazała jedną z otrzymanych prywatnie wiadomości. Instagram.com/aleksandraleksandrowna
Źródło: Instagram.com/aleksandraleksandrowna
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 29 Października 2020

Córka Jolanty Kwaśniewskiej pokazała prywatną, wulgarną wiadomość. Nie boi się mówić otwarcie o swoim stosunku do sytuacji w kraju

Przez wiele lat córka Jolanty Kwaśniewskiej stawała się przedmiotem publicznych rozmów, jednak tym razem swoje zasięgi postanowiła wykorzystać do skomentowania wyroku TK ws. aborcji. Po tym, jak posłużyła się wymownym cytatem, otrzymała od "fana" wiadomość.

Jako kobieta córka Jolanty Kwaśniewskiej nie miała łatwego życia. Wiele osób do tej pory nie może zaakceptować, że córka byłej pary prezydenckiej nie została jeszcze mamą, co wydaje się absurdalnym żądaniem zupełnie obcych ludzi. Niedawno Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się wykorzystać słowa z hollywoodzkiej produkcji do skomentowania wydarzeń w kraju, niestety nie wszystkim się to spodobało.

Nagłe, specjalne oświadczenie marszałka Senatu. Chodzi o aborcję i TK, padły mocne słowaNagłe, specjalne oświadczenie marszałka Senatu. Chodzi o aborcję i TK, padły mocne słowaCzytaj dalej

Instagram to jedno z najchętniej wybieranych przez córkę Jolanty Kwaśniewskiej medium

Już jakiś czas temu córka Jolanty Kwaśniewskiej zaprzestała odwiedzania gazet i udzielania kolejnych wywiadów, a zapewne pytanie o to, kiedy była para prezydencka zostanie dziadkami, przyczyniło się do tej decyzji. Teraz Aleksandra Kwaśniewska na własnych zasadach prezentuje obserwatorom swoje życie na Instagramie. Śledzi ją tam ponad 164 tys. osób. Zaskakuje tam bezpośredniością i problemami, które wbrew temu co próbują przekazać sławni i bogaci, są takie same jak zwykłych ludzi.

Córka Jolanty Kwaśniewskiej rozbawia fanów, prezentując, chociażby zmagania jej męża, muzyka Kuby Badacha, z wyprawą na zakupy. Poruszony przez nią ostatnio temat był jednak zdecydowanie bardziej poważny. Na profilu jedynaczki Aleksandra Kwaśniewskiego pojawiło się zdjęcie, gdzie ubrana w biały t-shirt Aleksandra Kwaśniewska pozuje z napisem z powieści oraz serialu zrealizowanego przez HBO "Opowieści podręcznej".

Chyba nikt się nie spodziewał. Gwiazda TVP Info nagle wsparła protesty, jak zareaguje stacja?Chyba nikt się nie spodziewał. Gwiazda TVP Info nagle wsparła protesty, jak zareaguje stacja?Czytaj dalej

"Nolite te bastardes carborundorum" - głosi wyhaftowany szkarłatną nicią napis na koszulce córki Jolanty Kwaśniewskiej. Zdanie to jest kluczem zbudowanych Podręcznych, które w imię religijnego fanatyzmu i wprowadzonego w związku z tym prawem są gwałcone i zmuszane do rodzenia dzieci. Zdanie to znaczy "Nie daj się zgnębić suk…" i ten krótki, aczkolwiek wymowny komentarz na temat aktualnych wydarzeń, jasno daje do zrozumienia, jakie stanowisko względem wyroku Trybunału Konstytucyjnego ma córka Jolanty Kwaśniewskiej.

Po wstawieniu zdjęcia Aleksandra Kwaśniewska dostała wiadomość od oburzonego obserwatora

Piękno mediów społecznościowych polega na tym, że jeśli kogoś nie lubimy, to możemy zrezygnować z jego obserwowania, a udostępniane posty nie będą pojawiać się w naszych aktualnościach. Niestety nie wszyscy pozostają na bieżąco z takimi rozwiązaniami, a córka Jolanty Kwaśniewskiej przekonała się o tym na własnej skórze. Kiedy wstawiła zdjęcie nawiązujące do obecnej sytuacji w kraju, nawiązując do wizji świata w "Opowieści podręcznej", jeden z jej obserwatorów postanowił to skomentować.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nieoficjalnie: Wiadomo, kiedy może nastąpić całkowity lockdown w Polsce. Padły konkretne informacje
2. Minister się wygadał, rząd chce poskromić duże miasta. W grze lockdown w nowej postaci
3. Nikt nie jest w stanie pomóc, stan Maryli Rodowicz się pogorszył. Najnowsze słowa artystki niepokoją

Na InstaStories Aleksandry Kwaśniewskiej pojawił się screenshot z jej skrzynki odbiorczej. Jedną z wiadomości postanowiła się podzielić. Możliwe, że ma to stanowić przestrogę dla innych osób próbujących jej mówić, co może publikować i o czym mówić na swoim profilu.

- Powiem waszym językiem. Wy…. - przeczytać można w wiadomości otrzymanej przez córkę Jolanty Kwaśniewskiej. 39-latka postanowiła w swoim stylu odpowiedzieć na ten manifest i odpisała, iż "Ja tu jestem u siebie, więc proszę zastosować tę propozycję do własnej osoby". Dwa dni później opublikowała zdjęcie w białym golfie, zapewniając w opisie, że tym razem grzecznie pozuje zakryta aż po szyję, aby nikogo czasem nie urazić.

Marta Kaczyńska nie chce przerwać milczenia. Jej opinia ws. aborcji sprzed lat mówi wszystkoMarta Kaczyńska nie chce przerwać milczenia. Jej opinia ws. aborcji sprzed lat mówi wszystkoCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska skomentowała swoje odczucia w stosunku do wyroku TK

- [...] jestem wściekła, jest we mnie ogrom takich negatywnych uczuć, których w sobie nie widziałam [...] po prostu jestem "w" wykropkowane "a", jak większość Polek i Polaków - mówiła w wywiadzie u Moniki Olejnik była pierwsza dama. Sytuacja w Polsce nieustannie się zaognia, a podziały społeczne tylko się pogłębiają. Niedawne słowa Jarosława Kaczyńskiego sprawiły, że przez Polskę z dnia na dzień przetoczyła się ogromna fala przemocy.

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z publicznego profilu Aleksandry Kwaśniewskiej i znaleźć je można pod adresem Instagram.com/aleksandraleksandrowna

córka Jolanty Kwaśniewskiej

Źródło: Instagram.com/aleksandraleksandrowna

córka Jolanty Kwaśniewskiej

Źródło: Instagram.com/aleksandraleksandrowna

Źródło: Kobieta Wirtualna Polska / Instagram.com @aleksandraleksandrowna

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Całkiem zamykają granicę, radykalna decyzja, problemy z powrotem do domu. Nasz sąsiad ogłosił
  2. Episkopat Polski właśnie przekazał. Nie żyje znany polski biskup
  3. Krystyna Pawłowicz miała wypadek samochodowy. Informacje napływają z mediów
  4. Wstrząsające doniesienia TVN. Ustalono, kim jest mężczyzna, który wjechał w protestujące kobiety
  5. Kradł na niespotykaną skalę. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku
  6. Pijany kierowca ciężarówki w Lubinie. Jest nagranie
  7. Gessler zdradziła największe tajemnice dot. idealnego ciasta i farszu na pierogi. Przepis zachwyca każdego