Córka Jolanty Kwaśniewskiej. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Źródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 16 Września 2020

Córka Jolanty Kwaśniewskiej cała w emocjach. Odpowiedziała na bezczelne pytanie, nie wytrzymała

Córka Jolanty Kwaśniewskiej otrzymała skandaliczne wiadomości od niektórych obserwatorów. Za pośrednictwem Instagrama powiedziała, co myśli o niestosownych uwagach internautów. Jej ostre słowa zostały opisane przez media. Poszło o macierzyństwo.

Dzieci znanych polityków lub działaczy społecznych są narażone na niemiłe komentarze umieszczane w mediach społecznościowych. Córka Jolanty Kwaśniewskiej od kilku lat chodzi śladami swojej mamy. Dziennikarka i postać medialna żyje w szczęśliwym małżeństwie. Kuba Badach wspólnie z Aleksandrą Kwaśniewską nie doczekali się jeszcze potomstwa. Sytuacja wydaje się zupełnie normalna. Wiele wskazuje na to, że część złośliwych internautów postanowiło wypomnieć parze brak dzieci.

Ogromny smutek i żal, nie żyje 5 osób w tym 4 malutkich dzieci. Rodzinny dramat za zamkniętymi drzwiami za granicąOgromny smutek i żal, nie żyje 5 osób w tym 4 malutkich dzieci. Rodzinny dramat za zamkniętymi drzwiami za granicąCzytaj dalej

Córka Jolanty Kwaśniewskiej nie wytrzymała. "Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu"

Życie córki Jolanty Kwaśniewskiej możemy obserwować między innymi za pośrednictwem platformy Instagram. To właśnie tam prezenterka dzieli się z opinią publiczną licznymi podróżami oraz zdjęciami kochanych zwierząt. Aleksandra Kwaśniewska potrafi jednak postawić twarde granice osobom, które próbują ingerować w jej sferę prywatną. Pod jednym postów internautka przedstawiła swoją skandaliczną opinię na temat braku dziecka w rodzinie Badacha i Kwaśniewskiej.

Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?Uwielbiana aktorka znika z TVP na dłużej, nikt nawet nie przypuszczał. Co się stało?Czytaj dalej

Od kilku lat granice dobrego smaku w debacie publicznej zostały przekroczone zarówno przez niektórych polityków, jak i internautów. Jedna z użytkowniczek platfomy Instagram wytknęła córce Jolanty Kwaśniewskiej, że po ośmiu latach małżeństwa wciąż nie doczekała się potomstwa. Aleksandra ostro zareagowała na nieprzychylny komentarz. "To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu. Wiadomo, że pewnych pytań nie wypada zadawać" - odpowiedziała.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Ziemniaki jak z ogniska w twoim piekarniku. Wystarczą 2 łyżki najczęściej używanej przyprawy kuchennej

Córka Jolanty Kwaśniewskiej swoją odpowiedzią wywołała niemałą dyskusję. Nie trzeba przypominać, że pytania o macierzyństwo są co najmniej nie na miejscu. Bezczelne przytyki ze strony internautki spotkały się z krytyką nie tylko ze strony Aleksandry Kwaśniewskiej. Oburzona opinia publiczna również wsparła córkę byłej pierwszej damy. Warto podkreślić, że decyzja o posiadaniu lub nieposiadaniu potomstwa jest indywidualnym wyborem każdego człowieka.

Córka Jolanty Kwaśniewskiej

Alternatywna rzeczywistość w Alternatywna rzeczywistość w "Wiadomościach" TVP? Padły niespodziewane tezy, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy już, ile zarabiają w Lidlu. Na początek nawet ponad 4 tys. zł
  2. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źródło: [Instagram/Aleksandra Kwaśniewska]