Córka Anny Dereszowskiej jest bardzo chora. Nastoletnia Lena ma za sobą ciężką operację.. instagram.com/dereszowskaŹródło: instagram.com/dereszowska
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 28 Grudnia 2019

Tygodnik dotarł do informacji o chorobie córki Dereszowskiej. Jej stan się pogarsza

Córka Anny Dereszowskiej jest bardzo chora. Aktorka przeżywa obecnie trudne chwile. Dereszowska nie należy do gwiazd, które chętnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, aktorka bardzo chroni swoją prywatność, a zatem niewiele wiadomo o jej rodzinie. Jednak tygodnikowi "Dobry Tydzień" udało się dotrzeć do smutnych informacji. Okazuje się, że nastoletnia córka aktorki Lena ma za sobą ciężką operację.

Jakiś czas temu aktorka za pośrednictwem swojego Instagrama, prosiła, aby fani trzymali kciuki i życzyli jej i jej rodzinie dużo zdrowia.

- Trochę ważnych spraw ogarnialiśmy rodzinnie. Wciąż ogarniamy. Trzymajcie kciuki, proszę, i zdrowia życzcie - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Kacperek cierpi na bardzo rzadką chorobę. Ratunkiem jest najdroższy lek świataKacperek cierpi na bardzo rzadką chorobę. Ratunkiem jest najdroższy lek świataCzytaj dalej

Córka Anny Dereszowskiej ma problemy z nogami i wzrokiem

Dziś już wiadomo, że chodziło o jej córkę Lenę, która ma chore nogi. Dziewczynka co prawda przeszła fizjoterapię, ale ćwiczenia okazały się być niewystarczające i musiała być operowana. Teraz zaś czeka ją jeszcze długa rehabilitacja. W życiu codziennym może jednak liczyć na pomoc i wsparcie swoich najbliższych. Problem z nogami nie jest niestety jedynym problemem, z którym musi zmagać się nastolatka. Lena cierpi bowiem także na wadę wzroku, która, według lekarza, będzie się cały czas pogłębiać.

- W tej chwili jest to minus 3,5 dioptri. Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie - mówiła aktorka w "Życiu na gorąco".

Anna Dereszowska robi wszystko, by jej córce Lenie niczego nie brakowało. Aktorka bardzo jej się poświęca i zapewnia jej wiele rozrywek. Jeśli nastolatce pozwoli na to zdrowie, w ferie zimowe razem z całą rodziną mają wybrać się w góry na narty.

Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia!

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają

3. W wigilię wyszedł z aresztu. W piątek ponownie został wójtem

4. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?

5. "Sylwester Marzeń" w TVP nie dla wszystkich. "Tchórze, cenzura"

6. Dramat na bożonarodzeniowej mszy. 21 osób w ciężkim stanie trafiło do szpitala

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News