Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu. youtube.com/ MTV PolskaŹródło: youtube.com/ MTV Polska
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 29 Marca 2020

Kasia Kowalska opowiedziała o swej tragicznej sytuacji. Oburzająca odpowiedź publicysty, obwinił wokalistkę

Córka Kasi Kowalskiej w ciężkim stanie trafiła do angielskiego szpitala. Sytuacja była na tyle poważna, że konieczna była intubacja. Choć wokalistka przeżywa obecnie niezwykle trudne chwile, prawicowy publicysta obarczył ją winą za chorobę córki.

"Roz***dol sobie własne życie, zapij się i zaćpaj prawie na śmierć, pokaż dziecku, jak się nie powinno żyć, przypomnij sobie o dziecku, które poszło tą samą drogą, gdy zadzwonią ze szpitala. Na końcu apeluj o odpowiedzialność", czytamy we wpisie Piotra Wielguckiego. To nawiązanie do apelu Kowalskiej skierowanego do młodych ludzi.

W swoich mediach społecznościowych wokalistka zamieściła nagranie, w którym zalecała pozostanie w domu. "Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne. Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, z którymi rozmawiałam. Powiedział: »Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje«. Więc... Nie wiem, nie potrafię już płakać, choć dzisiaj wiele godzin wypłakałam. Ale, kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu, zostańcie w domu", powiedziała.

Córka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala, była w ciężkim stanie. Wokalistka przekazała nowe informacjeCórka Kasi Kowalskiej trafiła do szpitala, była w ciężkim stanie. Wokalistka przekazała nowe informacjeCzytaj dalej

Córka Kasi Kowalskiej walczy o życie

Choć córka Kowalskiej walczy o życie, Wielgucki wyraźnie naśmiewa się z całej sytuacji. "Jeszcze raz pytam. Z jakiego powodu, ta panienka trafiła na OIOM i ledwo została odratowana?", pisze.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś spacer może nie wyjść na zdrowie. Problemem nie tylko wirus, eksperci ostrzegają
2. Co z maturami 2020? Licealista pozwał Ministerstwo Edukacji Narodowej

Córka Kasi Kowalskiej

Wielgucki nie zamierzał poprzestać na dwóch postach, w których obrażał piosenkarkę oraz jej ciężko chorą córkę. W kolejnym wpisie napisał: "Kasia Kowalska mogłaby w końcu, w swoim wieku, dorosnąć do Katarzyny Kowalskiej i nagrać filmik z uczciwym apelem. Nie chlejcie na umór, nie ćpajcie, nie róbcie z siebie i własnego ciała śmietnika, bo to się kończy intubacją. Wtedy bym zrozumiał, teraz to mam odruch wymiotny".

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu

Użytkownicy Twittera nie pozostali obojętni na słowa publicysty. "Ja widziałam zatroskaną, bezradną matkę, która teraz przeżywa trudne chwile, a Pan zamiast współczuć, cwaniaczy", pisze jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Otwarto miasto Wuhan. W Chinach nikt nie zmarł z powodu koronawirusa w ciągu ostatniej doby
  2. ZUS odwołuje lekarzy orzeczników. Polacy obawiają się o renty i zasiłki
  3. Lekarze zrobili mu test i kazali wracać do domu. Trzy dni koczował w aucie, zaskakująca historia
  4. Dramatyczne informacje, nie żyje noworodek zakażony wirusem. NYT: Najmłodsza ofiara na świecie
  5. Małgorzata Kidawa-Błońska straci szansę na prezydenturę? Otrzymała niespodziewany cios
  6. Polski przewoźnik zwolnił wszystkich pracowników. Gigantyczny kryzys, bolesny cios

Źródło: twitter.com / Piotr Wielgucki