Córka Piotr Żyła. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Jak mógł zrobić coś tak okropnego córce? Do sieci wyciekł screen rozmowy Piotra Żyły

Córka Piotra Żyły otrzymała od niego skandaliczne wiadomości. Na swoim koncie na Instagramie była żona sportowca, Justyna Żyła opublikowała fragment jego rozmowy z córką. Ten komentował jej wygląd. Sprawa szybko przyciągnęła uwagę mediów.

Rozstanie Piotra i Justyny Żyłów swego czasu rozgrzewało media do czerwoności. Skłóceni małżonkowie przekazywali na portalach społecznościowych niepochlebne komentarze na swój temat. Wiele wskazuje na to, że do sporów rodzinnych zostało włączone dziecko rozwodników. Ich córka otrzymywała oburzające wiadomości na temat wyglądu swojej mamy. 

Nagła manifestacja w samym centrum Warszawy. Grupa protestuje przeciw Wiadomościom TVP, pojawiły się mocne hasłaNagła manifestacja w samym centrum Warszawy. Grupa protestuje przeciw Wiadomościom TVP, pojawiły się mocne hasłaCzytaj dalej

Córka Piotra Żyły otrzymała oburzające wiadomości na temat swojej mamy

Na Instagramie Justyna Żyła ujawniła fragment rozmowy Piotra Żyły ze swoją córką. Dziewczynka postanowiła wysłać swojemu tacie zdjęcie byłych małżonków sprzed lat. Wszystko wskazuje na to, że była to fotografia z ich ślubu. Sportowiec w skandaliczny sposób odniósł się do wyglądu mamy swojego dziecka.

Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejny dramat. Straciła męża w tragicznych okolicznościach, teraz sprawą jego pochówku zajmie się sądAgnieszka Woźniak-Starak przeżywa kolejny dramat. Straciła męża w tragicznych okolicznościach, teraz sprawą jego pochówku zajmie się sądCzytaj dalej

"Kto to? Jaka ona brzydka" - napisał Piotr Żyła do swojej córki, po otrzymaniu zdjęcia jego i Justyny Żyły. Dziewczynka stanęła w obronie swojej mamy i napisała, że "ona zawsze była piękna". Chwilę później dodała, że jest on okropny. Sportowiec nie przejął się uwagą ze strony dziecka i odpowiedział, że przyjemność leży po jego stronie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy

2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Córka Piotra Żyły wprost napisała ojcu, że go nienawidzi. Sprawą szybko zaczęły interesować się media. W rozmowie z portalem "Kozaczek" Justyna Żyła przekazała, że usunęła zamieszczony materiał. Tłumaczyła, że nie może patrzeć na to, jak jej były mąż obraża ich córkę. 

Córka

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tramwaj potrącił mężczyznę. Jego stan jest ciężki
  2. Powiedział, co sądzi o TVP, a nadawca go pozwał. Dziś to telewizja musi zapłacić widzowi
  3. Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrała
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Krzysztof Jackowski wyjawił przepowiednię o wakacjach. Mówi o sierpniu

Źródło: [Pudelek/Kozaczek]