Córka Jolanty Kwaśniewskiej. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Sierpnia 2020

Ogromna radość w rodzinie Kwaśniewskich. Najnowsze doniesienia o córce pary i jej mężu mogą przynieść ulgę

Córka Jolanty Kwaśniewskiej ma kolejne powody do radości. Jej mąż osiągnął kolejny sukces zawodowy. Informacja o jego nowej pracy obiega media społecznościowe. Nie jest to byle jakie zajęcie. Kuba Badach, bo o nim mowa, będzie współpracował z największymi autorytetami ze świata dziennikarstwa.

Trzeba przyznać, że rodzina Kwaśniewskich cieszy się wielkim uznaniem i szacunkiem. Trudno znaleźć jakiekolwiek niepokojące doniesienia na temat pary prezydenckiej oraz ich najbliższych. Ciężka praca Jolanty oraz Aleksandra przełożyła się nie tylko na osiągnięcia społeczno-polityczne. Małżonkom udało się zbudować kochający się, szczery i opiekuńczy dom, w którym wychowała się Aleksandra Kwaśniewska. Córka, podobnie jak mama również nie stroni od obecności w mediach. Wielokrotnie mogliśmy obserwować ją w "Dzień dobry TVN", gdzie pracowała jako reporterka. Razem z byłą pierwszą damą występowała też w licznych produkcjach TVN Style.

Ludzie wyszli na ulice, mają dość, zebrali się pod Pałacem Prezydenckim. O co chodzi?Ludzie wyszli na ulice, mają dość, zebrali się pod Pałacem Prezydenckim. O co chodzi?Czytaj dalej

Córka Jolanty Kwaśniewskiej otrzymała dobre wieści. Jej męża usłyszymy w radiu "Nowy Świat"

Jolanta Kwaśniewska do dziś może szczycić się opinią najlepszej pierwszej damy w historii III RP. Jej priorytetem od zawsze było działanie wśród ludzi bez względu na różnice polityczne. Społeczniczka ma na swoim koncie wiele akcji charytatywnych. Niejednokrotnie przekazywała pomoc na rzecz osób z niepełnosprawnościami, chorujących dzieci, mniejszości seksualnych oraz biednych i potrzebujących. Córka Jolanty Kwaśniewskiej odziedziczyła po mamie nie tylko umiejętność prezentowania się na ekranach telewizorów. Cechuje ją przede wszystkim ogromna wrażliwość. Kobiety w rodzinie prezydenckiej charakteryzują się też odwagą do komentowania bieżących wydarzeń. Między innymi dzięki temu cieszą się uznaniem w naszym kraju. 

Jest bardzo ważny komunikat, wszyscy powinni się zapoznać. Ministerstwo Zdrowia wprowadza pilne zmianyJest bardzo ważny komunikat, wszyscy powinni się zapoznać. Ministerstwo Zdrowia wprowadza pilne zmianyCzytaj dalej

Obie kobiety od zawsze stawiały na swoją niezależność. Dla Jolanty Kwaśniewskiej mogło nie być to łatwe zadanie. Urząd pierwszej damy wciąż budzi w Polsce wiele kontrowersji. To, czy żony prezydentów powinny otrzymywać pensję lub innego rodzaju świadczenia nieustannie dzieli opinię publiczną. Feministki tłumaczą, że żony prezydentów są w znacznej mierze uzależnione finansowo i politycznie od swoich partnerów. Podkreślanie swojej autonomii przynosi najróżniejsze konsekwencje. Przypomnijmy, że Maria Kaczyńska za swój sprzeciw wobec zaostrzania ustawy antyaborcyjnej została potraktowana w skandaliczny sposób przez ojca Tadeusza Rydzyka. Kapłan deklarował wówczas, że jest ona "czarownicą, która powinna poddać się eutanazji". 

Jolanta Kwaśniewska zrewolucjonizowała urząd pierwszej damy

Rodzina Kwaśniewskich wciąż jest bardzo wpływowa. To właśnie oni musieli przecierać wiele szlaków w naszym kraju. Aleksander Kwaśniewski swoją prezydenturę pełnił w trakcie kształtowania się w pełni wolnej i demokratycznej Polski. Jolanta zaś musiała samodzielnie wyznaczyć drogę, jaką powinny kierować się pierwsze damy. Wyjaśnijmy, że żony prezydentów nie mają żadnych sformalizowanych powinności czy obowiązków. Pełniąc swoją funkcję, mogą jednak znacznie zmienić otaczającą nas rzeczywistość. Z pewnością można stwierdzić, że najbliżsi Kwaśniewskich są uzależnieni od kontaktu z ludźmi. Widać to też po mężu Aleksandry Kwaśniewskiej, którego będziemy mogli usłyszeć w radiu "Nowy Świat". 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. GIS wprowadził obostrzenia na północy Polski
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Niemcy nie chcą nosić maseczek, jest gorzej niż u nas. Próby zwrócenia uwagi wywołują agresję

Córka Jolanty Kwaśniewskiej otrzymała świetną wiadomość od swojego męża, Kuby Badacha. Portal "Życie na Gorąco" przekazało informacje na temat nowej pracy mężczyzny. "Kuba Badach dołączył do Radia Nowy Świat, które stworzyli byli dziennikarze radiowej Trójki. W każdą środę od godziny 19 do 21 prowadzi audycję «Badafonia» - czytamy w komunikacje medium. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wąż grasuje po warszawskim osiedlu. Rada osiedla ostrzega, uważajcie
  2. Jakie maseczki są najbardziej skuteczne i czy przyłbica daje ochronę?
  3. Dziennikarze Wiadomości TVP stanęli przed sądem. Wiemy, jak się tłumaczyli
  4. Pracownica Tadeusza Rydzyka ujawniła kulisy działania toruńskiego imperium. Robią wrażenie
  5. Jarosław Kaczyński nie ma skrupułów. Dziennikarze dotarli do słów, które wypowiedział w kuluarach. Czeka nas polityczne trzęsienie ziemi?
  6. Koronawirus nad Bałtykiem. Kwarantanna w ośrodku wypoczynkowym

Źródło: [Życie na Gorąco/Wirtualna Polska]