Ciąża. (zdj. Il. ) ; Sharran Sutherlan/Facebook
Źródło: (zdj. Il. ) ; Sharran Sutherlan/Facebook
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Lipca 2020

Straciła dziecko w 14. tygodniu ciąży. Postanowiła wyprawić pogrzeb, zdjęcia wrzuciła do sieci

Ciąża dla 40-letniej Sharran Sutherland zakończyła się poronieniem martwego płodu. Niezwykle przykre zdarzenie poruszyło rodzinę kobiety. Za pośrednictwem mediów społecznościowych ujawniła ona poruszające zdjęcia.

Sharran Sutherland od 3 miesięcy spodziewała się dziecka. 40-latka z Ameryki wspólnie ze swoim mężem wychowuje już kilkoro pociech. Na swoim Facebooku kobieta wielokrotnie wskazywała, że posiadanie potomstwa było jej największym marzeniem. Niestety w wyniku obumarcia płodu, nie udało jej się powiększyć swojej rodziny. Wspólnie ze swoim partnerem zdecydowała się na zorganizowanie pogrzebu.

Nie żyje słynna aktorka, zmarła w wieku 76 lat. Mogliście ją znać m.in. z Nie żyje słynna aktorka, zmarła w wieku 76 lat. Mogliście ją znać m.in. z "Dziwnego przypadku Bejnamina Buttona"Czytaj dalej

Ciąża zakończyła się poronieniem. Przykra historia niedoszłych rodziców

Żaden rodzic nie chce wyprawiać pogrzebu dla swojej pociechy. Niestety Sharran Sutherlan była do tego zmuszona. Jej ciąża zakończyła się w 14 tygodniu. W wyniku poronienia jej marzenia o posiadaniu dziecka legły w gruzach. Zrozpaczeni rodzice postanowili przeprowadzić poruszającą ceremonię pogrzebową. Na swoim Facebooku przedstawili wzruszające zdjęcie.

TVP Info zatrudniło nową TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?Czytaj dalej

Sharran już wcześniej zdawała sobie sprawę, że jej ciąża jest zagrożona. Lekarze przekazali kobiecie, że płód obumarł w jej ciele. Po wywołaniu poronienia kobieta poczuła się niezrozumiana przez medyków. Jej zdaniem nie uszanowali oni jej żałoby. Sposób, w jaki przeprowadzili pochówek z pewnością zaskoczy wielu.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe nagranie Tadeusza Rydzyka trafiło do sieci. Został przyłapany na skandalicznym zachowaniu, przypominamy 2. Ważne informacje dla kobiet w ciąży. NFZ wystosował kluczowy komunikat

Uwaga, przedstawione poniżej zdjęcia mogą zostać uznane za drastyczne. Uważamy jednak, że każdy ma prawo do przeżywania żałoby w sposób, którego potrzebuje.

Ciąża

Ciąża

Ciąża

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Nie tylko propaganda TVP. W czasie wyborów stronniczy przekaz także w TVN
  3. Stockinger niedawno trafił do szpitala, teraz jest w żałobie i załamany. Śmiertelna choroba wygrała
  4. Emerytura będzie jeszcze wyższa, wystarczy poczekać. ZUS w następnej transzy wypłaci wyższą trzynastkę
  5. Były mąż Marty Kaczyńskiej przerywa milczenie. Mówi o głośnym skandalu
  6. Poważny alarm. Zagrożenie bombowe na pokładzie Ryanaira. Pasażerowie odliczali każdą minutę

Źródło: [Facebook/Sharran Sutherland]