Chłopaki do wzięcia. Facebook.com Ryszard Szczena DąbrowskiŹródło: Facebook.com Ryszard Szczena Dąbrowski
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 24 Sierpnia 2020

Bohaterowie "Chłopaków do wzięcia" chcieli pieniędzy od fanów. Zbierali już kolejny raz, internauci oburzeni

"Chłopaki do wzięcia" to polski serial dokumentalny, który był emitowany na kanale Polsat Play. Ku zdziwieniu wszystkich, bił rekordy popularności, a wielu widzów nadal śledzi dalsze losy bohaterów. Asia i Rysiek już kilka razy próbowali wykorzystać sławę, otwierając zbiórki. W jakim celu?

Całe zdarzenie oburzyło internautów, którzy uważali, że to zwyczajnie niestosowne, aby zdrowe osoby prosiły tak po prostu o pieniądze.

TVN zagrożony przez kontrowersyjną ustawę? Interweniowała ambasadorTVN zagrożony przez kontrowersyjną ustawę? Interweniowała ambasadorCzytaj dalej

"Chłopaki do wzięcia" - Asia i Rysiek proszą o pieniądze

Poprzednia zbiórka miała być przeznaczona na remont domu matki "Szczeny". W ich stronę padło wiele niepochlebnych słów. Widzowie i fani programu nie byli zachwyceni takim pomysłem, zwłaszcza, że bohaterowie są osobami zdrowymi. Ryszard miał problemy z prawem i przebywał w zakładzie karnym, który niedawno opuścił. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Fatalne wieści o Szumowskim. Nikt nie miał pojęcia co dzieje się za zamkniętymi drzwiami
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Prawdziwy skarb na kółkach odnaleziony w Polsce. Warty fortunę Mercedes poraża bogactwem

Joanna Wielocha ponownie związała się ze "Szczeną", zaraz po jego wyjściu na wolność. Wspólnie postanowili zorganizować zbiórkę pieniędzy na znanym portalu zrzutka.pl. Za pieniądze chcieli wyremontować zdemolowany dom matki Tereski, która również była obecna w programie "Chłopaki do wzięcia". Asia i Rysiek zebrali zaledwie 150 zł. Prosili internautów aż o 20 tys. zł. 

wtv.pl - portal informacyjny"Dzień dobry TVN" z zupełnie nową parą prowadzących. Takiego wyboru nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

- Bardzo bym chciał pomóc mamie wyremontować dom bo po wyjściu z As jestem w szoku jakie ona ma tam warunki życia proszę o wsparcie dla Tereski chce jej polepszyć życie ja po wyjściu już poszedłem do pracy ale nie uzbieram sam tyle kasy sam zbieram różne rzeczy co ludzie dadzą meble i towar budowlany dziękuję za pomoc Ryszard - pisał "Szczena" na zrzutka.pl. Wielu internautów zarzucało, że pieniądze zostaną wydane na alkohol. - Nie przechlam - zapewniał "Szczena". Fani jednak nie uwierzyli i nie wsparli Ryszarda.

W październiku 2018 roku w mediach było głośno o listach gończych, za pomocą których był poszukiwany słynny "Szczena". Okazało się, że dopuszczał się jazdy po alkoholu oraz brał czynny udział w oszustwie kredytowym. Ostatecznie bohater "Chłopaków do wzięcia" został schwytany przez Sekcję Poszukiwań i Identyfikację Osób KWP w Radomiu. 

Poniższe zdjęcie przedstawiało asortyment domu matki Ryszarda i pochodzi z jego prywatnego Facebooka.

chłopaki do wzięcia

Źródło: [SE, Pikio]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klamka zapadła, minister edukacji podjął decyzję. Chodzi o przesunięcie roku szkolnego
  2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek
  3. Hanna Lis prosi o modlitwę. Niepokojący wpis dziennikarki o mamie
  4. Matka tragicznie zmarłego Kacperka przerwała milczenie. W sprawę ponownie angażuje się Rutkowski
  5. Mężczyzna zdemolował stoisko "Zmień Piec", bo myślał, że chodzi o płeć? Fundacja wyjaśnia
  6. Przyłapali prezydenta Białorusi na lotnisku. Wstrząsający widok. O co chodzi?

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!