Castorama otworzyła oddział we Włocławku
Źródło:youtube/ Radek Kitłowski
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 26 Lutego 2020

Nagranie z otwarcia Castoramy podbija internet. Klienci wynieśli, ile mogli

Castorama, dziś o godzinie 7 rano uroczyście otworzyła swój oddział we Włocławku. Do sklepu ruszyły tłumy mieszkańców, zwabionych m.in. prowadzonymi przez Dorotę Szelągowską warsztatami dekoracji wnętrz. Uwagę internautów przykuło jedno, szczególne nagranie z tego wydarzenia.

Castorama we Włocławku jest już 81. punktem tej sieci, otwartym w Polsce. Do mieszczącego się przy ulicy Kapitulnej 41 sklepu ruszyły dziś prawdziwe tłumy.

Impreza firmowa w kostnicy z pokazem bez ubrań na czele. Szef słono zapłaciImpreza firmowa w kostnicy z pokazem bez ubrań na czele. Szef słono zapłaciCzytaj dalej

Castorama otwiera sklep we Włocławku

Miały się na co pokusić. Między godziną 10 a 15 każdy mógł oglądać przebieg warsztatów, prowadzonych przez popularną prezenterkę, Dorotę Szelągowską. Poza dziennikarką czynny udział w przedsięwzięciu brali szczęśliwcy, wyłonieni w konkursie lokalnego radia.

Nie tylko ono od dłuższego czasu informowało o otwarciu obiektu. W lokalnych mediach przeczytać możemy dokładnie, że sklepie zatrudnionych będzie 110 osób, i obejrzeć nagrania z wydarzenia. Jedno z nich, zamieszczone przez internautę, przykuwa szczególną uwagę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Aleksander Kwaśniewski wydał stanowisko w sprawie wyborów prezydenckich. Można się było spodziewać?
2. Groźny incydent w szpitalu Praskim. Pacjent rzucił się z nożem na ratownika medycznego

Na krążącym w sieci nagraniu widać, jak klienci wchodzą do budynku tylko po to, aby zabrać ustawione przy drzwiach kubły. W tle słychać tylko "jak dają to...".

Internauci zwracają szczególną uwagę na fakt, że przedstawione na filmie osoby zabierają ze sobą, mówiąc delikatnie, niejeden kubełek. Większość komentarzy, niestety nie nadaje się do cytowania. Patrząc jednak na sprawę z boku warto pamiętać, że dla tak dużej firmy, strata nie będzie szczególnie odczuwalna. Zwłaszcza jeśli założymy, że kubły najprawdopodobniej zostały przeznaczone na rodzaj darmowej promocji. Lokalne media milczą jednak na temat tej oferty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje legenda wśród polskich trenerów. Przegrał ze straszną chorobą, smutne informacje
  2. Za psa musisz zapłacić do 30 kwietnia. Chyba, że należysz do jednej z pięciu grup
  3. Felietonista Radio Maryja ujawnił dane ofiary pedofila. Teraz poniesie konsekwencje
  4. Została pobita do nieprzytomności i hospitalizowana. Nie żyje lokalna polityk PiS
  5. Dziś prezydent podpisze ustawę o "trzynastkach". Jakie są warunki przyznania świadczenia?
  6. Polskie służby medyczne weszły do samolotu, który przyleciał z Włoch. Nagrano ich działania [FILM]
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News