Były poseł PiS - Wojciech Buczak. https://www.facebook.com/wojciech.buczak.3Źródło: https://www.facebook.com/wojciech.buczak.3
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 17 Grudnia 2019

Były poseł PiS wbił szpilę członkom partii. Przyznał, że poczuł ulgę po zakończonej kadencji

Były poseł PiS w gorzkim tonie wypowiada się o swojej przeszłości. "Postawy Prawa i Sprawiedliwości zupełnie mi nie odpowiadały".

Rozstanie z Sejmem może być dla niektórych istnym ciosem. Inni natomiast twierdzą, że przyjęli je z wyraźną ulgą.

Dobrym przykładem na poparcie pierwszej postawionej tezy jest Anna Sowiecka. Była już posłanka Prawa i Sprawiedliwości spędziła na Wiejskiej aż 22 lata. W rozmowie z "Faktem" stwierdziła, że wciąż wyprowadza się z sejmowego hotelu i nie wie, co będzie dalej.

Andrzej Duda jednak bez szans na drugą kadencję? Wyniki sondażu to dla niego złe wieściAndrzej Duda jednak bez szans na drugą kadencję? Wyniki sondażu to dla niego złe wieściCzytaj dalej

– Czuję uzależnienie od polityki, ale to chyba nie minie. (...). To dla mnie bardzo trudne po tym długim czasie. Byłam posłanką przez 22 lata! Pewnie da się żyć poza Sejmem, polityką, tak sądzę, nie mam zamiaru umierać – powiedziała.

Były poseł PiS: "Poczułem ulgę"

Zgoła odmienną postawę w stosunku do zakończonej kadencji prezentuje za to Wojciech Buczak, który nie szczędził gorzkich słów na temat byłej partii. Były poseł stwierdził bez ogródek, że nie odpowiadały mu postawy w środowisku PiS i poczuł ulgę, kończąc swą kadencją przeszło dwa miesiące temu.

– Ciężko mi było z powodu naszych wewnętrznych postaw w środowisku Prawa i Sprawiedliwości, które zupełnie mi nie odpowiadały. Wyrosłem w środowisku, gdzie obowiązują zasady uczciwości, prawdomówności i solidarności – przekazał dziennikarzowi "Faktu".

ZOBACZ TAKŻE:

1. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów

2. W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór

3. Okropny wypadek na A4. Mamy przykre nagranie "korytarza życia", kierowcy nie zdali egzaminu

4. Przełomowa decyzja Franciszka. Zniesienie "tajemnicy papieskiej" wstrząśnie Kościołem

5. Lech Wałęsa pochwalił się wyjątkowym listem. Po wyjściu ze szpitala dotarły do niego niecodzienne życzenia

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News