Bykowe ma szanse wejść w życie? Zdecydowana odpowiedź Andrzeja Dudy.. (zdj. il.) ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: (zdj. il.) ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 8 Lipca 2020

Czy zostanie wprowadzony podatek od osób, które nie posiadają dzieci? Zdecydowana reakcja Andrzeja Dudy

Bykowe, czyli podatek pobierany od osób bezdzietnych, raz na jakiś czas powraca do debaty publicznej. O pomysł wprowadzenia takiego rozwiązania zapytano Andrzeja Dudę. Walczący o reelekcję prezydent odpowiadał dziś na pytania internautów nadesłane za pośrednictwem popularnego portalu Wykop.pl.

Andrzej Duda odpowiadał dziś na pytania internautów w formule AMA, czyli "ask me anything". W wolnym tłumaczeniu oznacza to, że użytkownicy internetu mieli pełną dowolność w zadawaniu pytań kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości. Podobne spotkanie miało udział przed pięcioma laty, gdy polityk po raz pierwszy walczył o Pałac Prezydencki.

Wykryto bakterię wywołującą listeriozę. Produkt zostanie wycofany, pilne ostrzeżenieWykryto bakterię wywołującą listeriozę. Produkt zostanie wycofany, pilne ostrzeżenieCzytaj dalej

Bykowe ze zdecydowanym "nie" prezydenta

Zbędnym wydaje się zaznaczanie, że możliwość uzyskania odpowiedzi od prezydenta wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród polskich internautów. Dudę pytano m.in. o wizję, jaką ma na następnych pięć lat ewentualnej prezydentury. Nie zabrakło również nieco bardziej kontrowersyjnych pytań.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Beata Kozidrak opublikowała emocjonalne nagranie. "Proszę, błagam"
2. Skandal na Mierzei Wiślanej. Widok jest druzgocący. Ręce opadają

Jeden z użytkowników postanowił zapytać kandydata Prawa i Sprawiedliwości o możliwość wprowadzenia bykowego, czyli podatku pobieranego od osób, które nie posiadają dzieci. Temat co jakiś czas dość mocno polaryzuje opinie publiczną.

Walczący o reelekcję Duda dość zdecydowanie odparł "nie", dodając, że pozostaje raczej zwolennikiem wspierania rodzin wychowujących dzieci. I dalej: "Podnoszenie podatków to nie jest lubiany przeze mnie kierunek. Zawsze będę zmierzał w kierunku obniżania podatków. Nie jest zwolennikiem rozwiązań rewolucyjnych, tylko ewolucyjnych".

Stanowisko Andrzeja Dudy dotyczące tzw. bykowego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające wieści dla kierowców, rząd wysuwa najcięższe działa. Mandaty mają wzrosnąć nawet 10 razy
  2. Jackowski powiedział, kto wygra wybory. Zaskakująca najnowsza wizja jasnowidza
  3. Pies uratował mieszkańców całego domu jednorodzinnego w Nowej Soli. Niezwykła historia
  4. Agata Duda pojawia się w amerykańskim spocie. O co chodzi?
  5. TVP odpowiedziało na zarzuty czytania z promptera przez Andrzeja Dudę podczas debaty prezydenckiej. Będziecie zdumieni
  6. Nad Polską przelatuje kometa. Niepowtarzalne zjawisko zaobserwujesz gołym okiem

Źródło: wykop.pl

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News