Bydgoszcz. Wśród sprzedawców truskawek doszło do skandalicznego zachowania, które wstrząsnęło mieszkańcami.. Facebook/BydgoszczanieŹródło: Facebook/Bydgoszczanie
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Czerwca 2020

Bydgoszcz. Skandaliczne zachowanie sprzedawców truskawek. Mieszkańcy postanowili interweniować

Bydgoszcz. Wśród sprzedawców truskawek doszło do skandalicznego zachowania, które wstrząsnęło mieszkańcami. Podczas gdy cała Polska ubolewa nad kosmicznie wysokimi cenami wielu produktów, w tym w szczególności truskawek, bydgoscy handlarze wyrzucają je na śmietnik i marnują, zamiast sprzedać taniej lub oddać za darmo ludziom biednym i głodnym.

Mieszkańcy Bydgoszczy byli w szoku, gdy ich oczom ukazał się stos truskawek na śmietniku. Postanowili nagłośnić tę oburzającą sprawę. Na Facebooku, na grupie zrzeszającej mieszkańców Bydgoszczy, udostępniono zdjęcia śmietnika wypełnionego dorodnymi truskawkami. Internauci nie kryli swojego oburzenia w komentarzach pod postem.

“Co łaska” już nie obowiązuje? Ceny za ślub kościelny szybują, zadziwiające doniesienia“Co łaska” już nie obowiązuje? Ceny za ślub kościelny szybują, zadziwiające doniesieniaCzytaj dalej

Bydgoszcz. Skandliczne zachowanie sprzedawców truskawek. Wyrzucili je na śmietnik. Mieszkańcy są oburzeni

Truskawki stały się w tym roku owocem niemal luksusowym. Ich ceny przyprawiają o zawrót głowy, a Polacy, jako wierni fani truskawek, ubolewają nad tym w sposób szczególny. Wszystko poniekąd spowodowane jest pandemią koronawirusa, ale także wyjątkowo chłodną wiosną i przymrozkami. Tymczasem w Bydgoszczy doszło do oburzającej sytuacji. Na śmietniku znaleziono stos dorodnych truskawek, wyrzuconych przez handlarzy.

Skandaliczne zdjęcia udostępniono na grupie "Bydgoszczanie" na Facebooku. Zostały one zrobione dokładnie przy targowisku na ul. Modrakowej/Magnuszewskiej w Bydgoszczy. Pod postem pojawiło się sporo negatywnych komentarzy. Internauci - mieszkańcy Bydgoszczy - nie kryją swojego oburzenia tym widokiem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Adam Bielan ostro o "Tęczowym disco". Nie wytrzymał i skomentował bez ogródek, skandaliczne
2. Wstrząsające nagranie. W jednej chwili ulica zamieniła się w rwącą rzekę [WIDEO]

"Dla niektórych lepiej wyrzucić i zmarnować niż obniżyć cenę lub dać głodnym" - stwierdzają z przykrością internauci. "Można było sprzedać za 3 zł i bez żadnego zmarnowanego jedzenia lub inwestycji... Ale lepiej jest wyrzucić niż być człowiekiem dla innych" - grzmią. "W tej chwili każdy chętny może oddać jedzenie, z resztą nie tylko jedzenie. W Polsce istnieją również banki żywności, które same ją odbierają. Wystarczy tylko trochę chęci" - przypominają z ubolewaniem nad zaistniałą sytuacją.

Facebook/Bydgoszczanie
 
 
ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będziesz chciał się trochę ochłodzić, a załapiesz się na mandat. Ochronisz się przed upałem, ale nie karą
  2. Koronawirus na Komunii. Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy
  3. Jolanta Kwaśniewska wg Polek i Polaków najlepszą pierwszą damą? Agata Duda może się niepokoić
  4. Dariusz Piontkowski przekazał ważne wieści dla uczniów. Zmiany wchodzą w życie już dziś
  5. Kuriozalna wpadka na antenie Polsatu. Prowadzący nie mogli się uspokoić
  6. Przełom w temacie sieci 5G w Polsce? Jest oficjalne rozporządzenie

Źródło: o2.pl / Facebook