Meghan Markle poroniła. O przykrym zdarzeniu opowiedziała na łamach "New York Times".. Wikimedia Commons/GenevieveŹródło: Wikimedia Commons/Genevieve
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 25 Listopada 2020

Meghan Markle poroniła dziecko. Informacja wstrząsnęła zagranicznymi mediami

Meghan Markle i książę Harry od jakiegoś czasu izolują się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Para wyjechała do Stanów Zjednoczonych i tam wychowuje swojego syna, Archiego. Jak wyznała Markle w felietonie dla "New York Timesa" małżeństwo przeżywało ostatnio ciężkie chwile - księżna poroniła.

Markle i Harry od dłuższego czasu przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie bez udziału reszty Windosorów wychowują syna. 

Kraśko na wizji w TVN24 znów znokautował, teraz polityka PiS. Udowodnił mu brak wiedzy i swój warsztat dziennikarskiKraśko na wizji w TVN24 znów znokautował, teraz polityka PiS. Udowodnił mu brak wiedzy i swój warsztat dziennikarskiCzytaj dalej

Meghan Markle poroniła. Opowiedziała, jak doszło do tragedii

- "Wiedziałem, ściskając moje pierworodne dziecko, że tracę drugie" - napisała w felietonie, który zamieścił na swoich łamach "New York Times". 

Z jej relacji wynika, że do poronienia doszło, kiedy zajmowała się Archiem. Jak opowiadała, kiedy wstała rano od razu zajęła się domowymi obowiązkami - nakarmiła psy, zrobiła śniadanie, wzięła witaminy, szukała skarpetki i podnosiła kredki spod stołu. Dzień, jak każdy inny. 

Kiedy zmieniała synowi pieluszkę, poczuła ogromny skurcz i ból. Rzuciła się na podłogę, wciąż obejmując dziecko. Potem skuliła się, trzymając Archiego w ramionach i zaśpiewała kołysankę, żeby uspokoić zarówno jego, jak i siebie. 

Kilka godzin później znalazła się w szpitalu, do którego zabrał ją książę Harry. 

- "Poczułam wilgotność jego dłoni i pocałowałam jego kostki, mokre od naszych łez. Wpatrując się w zimne, białe ściany, moje oczy się zaszkliły. Próbowałem sobie wyobrazić, jak byśmy mogli się wyleczyć" - pisała. Do poronienia doszło w lipcu. 

Elżbieta Jaworowicz kontra Zenek Martyniuk? Elżbieta Jaworowicz kontra Zenek Martyniuk? "Sprawa do reportera" pojechała nagle do jego domu, niespodziewaneCzytaj dalej

Niechciana w brytyjskiej rodzinie królewskiej - nikt nie zadał nawet tego ważnego pytania

Księżna zwróciła też uwagę na fakt, jak czuła się podczas wizyty z brytyjską rodziną królewską w Republice Południowej Afryki. 

- "Byłam wykończona. Karmiłam piersią naszego syna i próbowałam zachować zimną krew w oczach opinii publicznej" - można przeczytać w felietonie. 

Podczas udzielania wywiadu dziennikarz spytał ją, czy dobrze się czuje. Meghan podziękowała i powiedziała, że ostatnio mało kto zadawał jej takie pytanie. W felietonie skomentowała, że jej "spontaniczna i szczera odpowiedź" ma szansę rozbrzmieć wśród wielu "młodych matek i tych starszych oraz każdego, kto na swój sposób cierpiał w milczeniu". 

Pisała, że gdy przypomniała sobie o tym momencie w szpitalu, uświadomiła sobie, jak ważne jest to pytanie w procesie zdrowienia, a kosztuje przecież tak niewiele. 

- "Zdaję sobie sprawę, że na tym polega niebezpieczeństwo życia w ciszy - w którym przeżywamy samotnie chwile smutne, przerażające lub święte. Nikt nie zatrzymuje się, by zapytać: Wszystko w porządku?" - dodała. 

Kaufland przyciągnie tłumy. Sieć rozda produkty za darmo tylko jednego dniaKaufland przyciągnie tłumy. Sieć rozda produkty za darmo tylko jednego dniaCzytaj dalej

- "Dowiedzieliśmy się, że kiedy ludzie pytają, jak się czujemy, i kiedy naprawdę słuchają odpowiedzi, z otwartym sercem i umysłem, ciężar żalu często staje się lżejszy - dla nas wszystkich. Zaproszeni do dzielenia się naszym bólem, wspólnie podejmujemy pierwsze kroki w kierunku uzdrowienia" - podzieliła się końcową refleksją. 

Meghan Markle od początku swojego związku z księciem Harrym przeżywała trudne chwile w rodzinie królewskiej. Para zdecydowała, że swojego pierworodnego syna woli wychowywać z dala od pałacu Windsorów i zrezygnowali z zaszczytów, które towarzyszyły ich pozycji, obierając kurs na Stany Zjednoczone. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Popularny bank z ważnym apelem do klientów. Nawet się nie zorientujesz jak zabiorą wszystkie pieniądze
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

źródło: [fakt.pl]

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. WHO wydało nowe zalecenia. Każdy pacjent z dusznościami powinien je znać
  2. Często pijesz sok jabłkowy? Możesz się zdziwić odkrywając jakie ma właściwości
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Ministerstwo Zdrowia zabiera głos. Zła wiadomość dla Polaków na sezon zimowy, chodzi o hotele
  7. Rozebrał najdroższego iPhone'a na części pierwsze. Jeden szczegół robi piorunujące wrażenie