Bronisław Komorowski. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 17 Września 2020

Bronisław Komorowski przeszedł operację. Teraz może wyglądać zupełnie inaczej

Bronisław Komorowski przeszedł operację oczu. Były prezydent RP skorzystał z laserowego zabiegu korekcji wzroku w jednej z krakowskich klinik. Od teraz nie musi już nosić okularów, do których zdążył przyzwyczaić wszystkich Polaków.

Jak długo gotujesz rosół? Wiele osób popełnia ten sam błąd, przez który potrawa nie smakuje jak w domuJak długo gotujesz rosół? Wiele osób popełnia ten sam błąd, przez który potrawa nie smakuje jak w domuCzytaj dalej

Bronisław Komorowski cierpiał na krótkowzroczność

W przeszłości były prezydent Polski wspominał, że jego wada wzroku często przeszkadzała mu w codziennych obowiązkach. Przez swoją krótkowzroczność nie mógł długo pracować przy komputerze. Wszystko wskazuje na to, że te problemy już są za nim. To za sprawą laserowego zabiegu korekcji wzroku. Informacja o odbytej operacji oczu wypłynęła od pracowników krakowskiej kliniki, którzy o wizycie Bronisława Komorowskiego poinformowali na swojej stronie internetowej. „W imieniu całego zespołu naszej kliniki bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi za obdarzenie nas głębokim zaufaniem, którego nie zawiedliśmy” – możemy przeczytać na stronie kliniki.

Przez Sandrę mieszkańcy boją się wychodzić z domów. Zaczepiała nawet ich dzieci, Polsat nagłośnił niewiarygodną sprawęPrzez Sandrę mieszkańcy boją się wychodzić z domów. Zaczepiała nawet ich dzieci, Polsat nagłośnił niewiarygodną sprawęCzytaj dalej

Ile kosztowała Bronisława Komorowskiego operacja oczu?


Zgodnie z cennikiem, który widnieje na stronie kliniki, w której były prezydent przeszedł zabieg, laserowa korekcja oczu to dosyć drogie leczenie. Jednak w przypadku osoby, która od lat zmaga się z problemami ze wzrokiem, ta cena nie jest wygórowana i odgrywa raczej drugorzędną rolę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Za samo badanie kwalifikacyjne trzeba zapłacić 270 zł. Cena zabiegu jest zależna od preferencji klienta, który może wybrać dokładną metodę leczenia. Koszty wahają się od 2900 zł do 5400 zł za jedno oko. W przypadku problemów w obu gałkach ocznych, cenę tę trzeba podwoić. Pracownicy kliniki nie zapomniali o wykonaniu pamiątkowego zdjęcia z Bronisławem Komorowskim, które przy okazji jest świetną reklamą dla ich lecznicy. Od teraz Bronisław Komorowski nie musi już nosić okularów. Czy będziemy musieli się ponownie przyzwyczaić do jego wyglądu, tak samo jak wtedy, gdy zdecydował się na zgolenie swoich wąsów?

Bronisław Komorowski po operacji oczu

Masz taką pięciozłotówkę? Może być warta 1000 zł, koniecznie przeszukaj portfelMasz taką pięciozłotówkę? Może być warta 1000 zł, koniecznie przeszukaj portfelCzytaj dalej


Źródło: [Plejada.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wprowadzono ważne zmiany w rentach i emeryturach. Uważaj szczególnie na jedną kwotę, inaczej stracisz pieniądze
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?