Bożena Wołowicz. Uwaga! TVN screenŹródło: Uwaga! TVN screen
Wszystkie wideo autora Wiktor Ćwikliński
Autor Wiktor Ćwikliński - 22 Lipca 2020

Dramat Bożeny Wołowicz trwa, wreszcie zapadł wyrok. "Chciałabym móc wypić kawę na tarasie, wjechać i wyjechać z domu"

Bożena Wołowicz stała się ofiarą stalkerów. Jej życie zamieniło się w prawdziwy koszmar. Teraz w sprawie nękania zapadł wyrok, zgodnie z którym jej oprawcy trafią do więzienia. Jednak pani Bożena wciąż obawia się o swoje życie.

Koszmar trwał łącznie osiem lat. Przestępcy znaleźli wiele sposobów na utrudnienie życia swojej ofierze. - "Uporczywie nękali Bożenę Wołowicz; znieważając słowami powszechnie uznanymi za obelżywe. Jeżdżąc samochodem i śledząc ją, wyśmiewając i szydząc z pokrzywdzonej, pomawiając ją o jazdę bez uprawnień. Zastraszając też wszczynaniem postępowań sądowych. Złośliwie niepokojąc oraz rzucając kamieniami i śmieciami w ściany i dach domu pokrzywdzonej. Pomawiając i zniesławiając na portalach internetowych. Andrzej K. groził Bożenie Wołowicz pozbawieniem życia"- wylicza oskarżenia Uwaga TVN, która zajęła się sprawą.

Watykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoWatykan wytoczył proces księdzu z Polski, ponieważ polska prokuratura umorzyła sprawę. Sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

Bożena Wołowicz obawia się o przyszłość

Sprawa trafiła w końcu do sądu, który przychylił się do argumentów oskarżających stalkerów. Małgorzata K. i jej syn Andrzej K. zostali w wyniku procesu skazani na półtora roku bezwzględnego więzienia, córka Małgorzaty K. na rok i trzy miesiące bezwzględnego więzienia. Niestety, wyrok nie jest prawomocny. Oprawcy nie trafią więc na razie do zakładu karnego.

Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegółDo sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegółCzytaj dalej

Dlatego dla pani Bożeny Wołowicz koszmar się nie skończył. Wciąż obawia się o swoją przyszłość - Odczułam, że to bezwzględne więzienie przyczyniło się do tego, żebym miała poczucie sprawiedliwości. Dopóki oni faktycznie się nie znajdą w więzieniu, to w dalszym ciągu nie jestem wolna – ocenia ofiara stalkerów. - Wszystkie ich działania były naprawdę perfidne, wyrafinowane, celowe i przemyślane. To nie jest, że nagle tak sobie coś przydarzyło się, tylko oni, żeby mnie skrzywdzić, planują wszystko. Takie psychiczne znęcanie się nade mną sprawia im ogromną satysfakcję i przyjemność - dodaje.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Rodzinie na środku autostrady zepsuł się samochód. To co zrobili później zakrawa na żarty (WIDEO)
3. Wielkie zmiany w NFZ. Sposób funkcjonowania będzie nie do poznania

Zadowolony z wyroku jest pełnomocnik pani Bożeny - Pochwała dla Sądu Rejonowego w Dębicy, który poświęcił dużo czasu i tak efektywnie i konsekwentnie przeprowadził tę ostatnią sprawę. Oskarżeni swojego zachowania nie zmienili po poprzednim wyroku – mówi w rozmowie z Uwagą TVN mecenas Wojciech Saryusz-Romiszewski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Morawiecki: Polska największym beneficjentem Funduszu Spójności
  2. Były minister został zatrzymany. Śledztwo w toku, niespodziewany przebieg akcji
  3. Pitbull ma szczeniaki z husky. Ich wygląd zwala z nóg, wybuchowa mieszanka zachwyca i poraża jednocześnie, niesamowite
  4. Miał koronawirusa i poszedł na zakupy. Sąd wymierzył 60-latkowi surową karę
  5. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii