Boris Johnson stan zdrowia. -/AFP/East News
Źródło: -/AFP/East News
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 8 Kwietnia 2020

Było bardzo źle, na intensywną terapię trafił wpływowy polityk. Są nowe wieści o stanie zdrowia premiera Wielkiej Brytanii

Boris Johnson wciąż przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jego stan ma się jednak zmieniać, o czym poinformował minister finansów Rishi Sunak. Premier Wielkiej Brytanii wciąż nie może jednak powrócić do zdrowia.

Johnson trafił do szpitala w poniedziałkowy wieczór. Zakażony wirusem polityk bardzo szybko trafił na oddział intensywnej terapii, stan jego zdrowia mógł poważnie martwić. Brytyjczycy wyczekiwali więc najnowszych informacji na temat tego, jak czuje się premier. Ostatecznie wieści dopłynęły do nich dziś.

Andrzej Duda spadł w rankingu na drugie miejsce. Polacy wybrali nowego lideraAndrzej Duda spadł w rankingu na drugie miejsce. Polacy wybrali nowego lideraCzytaj dalej

- Najnowsze wiadomości ze szpitala są takie, że premier pozostaje na intensywnej terapii, gdzie jego stan się poprawia. Mogę również powiedzieć, że siedział w łóżku, rozmawiając z zespołem medycznym - przekazał podczas konferencji prasowej minister finansów Rishi Sunak.

Boris Johnson wciąż pozostaje w szpitalu

Głos w sprawie stanu zdrowia Borisa Johnsona zabrał już także rzecznik prasowy Downing Street. Przekazał, że organizm premiera reaguje na leczenie. Polityk ma także oddychać bez wspomagania, jednocześnie pozostając jednak pod tlenem.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kasia Kowalska przerwała milczenie. Co dzieje się z jej córką?
2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem

Poza tym Johnson miał poprosić o przekazanie rodakom podziękowań za wszelkie dobre życzenia. Brytyjski premier pozostaje w pozytywnym nastroju, mając nadzieję na szybki powrót do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
  2. Morawiecki ujawnia, jakie będą ich następne kroki po świętach. Nie ma co liczyć na ograniczenie zakazów
  3. Popularny ksiądz ujawnił nieprzyjemne fakty z przeszłości Kaczyńskiego. Niespodziewany atak duchownego
  4. Dziennikarze TVP zignorowali zalecenia władz, aby nagrać “śmieszny” filmik? Do sieci trafiło nagranie
  5. 2-latek z Chodzieży stał się ofiarą przemocy fizycznej. Tragiczny los zgotowali mu rodzice
  6. Zawalił się most we Włoszech. Były na nim samochody, nieszczęścia w tym kraju się nie kończą

Źródło: RMF FM