Bohdan Gadomski był postacią znaną i cenioną w świecie dziennikarskim. W jego życiu nagle pojawiła się osoba, która rzuca światło na wiele niewyjaśnionych spraw.. (zd. il.) Pixabay.com/12019Źródło: (zd. il.) Pixabay.com/12019
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 21 Czerwca 2020

Szpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościach

Bohdan Gadomski był postacią znaną i cenioną w świecie dziennikarskim. Interesował się życiem polskich i światowych gwiazd muzyki, kina i teatru. Z wieloma z nich przeprowadził w swoim życiu mnóstwo wywiadów, a jego wiedza w tym zakresie była ogromna. W wyniku choroby zmarł 24 marca w Łodzi, swoim rodzinnym mieście. Miał 70 lat. W jego życiu nagle pojawiła się pewna osoba, która rzuca światło na wiele niewyjaśnionych spraw. Sprawą zajmie się prokuratura, powiadomiona przez szpital.

W ostatnich latach, a w szczególności w ostatnich dniach życia Bohdana Gadomskiego, towarzyszył mu jego znajomy, śpiewak operowy ukraińskiego pochodzenia. Trwał przy łóżu śmierci dziennikarza i już wtedy widać było, że coś się święci. Wokół jego osoby narosło z czasem coraz wiele pytań, podejrzeń i kontrowersji. Chodzi m.in. o testament i majątek, który otrzymał po zmarłym Gadomskim. Szpital, niedługo po śmierci dziennikarza, postanowił zawiadomić prokuraturę w tej sprawie. Znajomi i przyjaciele dziennikarza także nie kryją swoich negatywnych odczuć i podejrzeń. O sprawie informuje w reportażu "Interwencji" Polsat News.

Szpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościachSzpital pilnie powiadomił prokuraturę. Znany polski dziennikarz zmarł w tajemniczych i budzących wątpliwości okolicznościachCzytaj dalej

Bohdan Gadomski i tajemnicze okoliczności jego śmierci. Szpital zawiadomił prokuraturę

Jak informuje Polsat News, stan Bohdana Gadomskiego pod koniec ubiegłego roku mocno się pogorszył. Dziennikarz przeszedł zawał serca i trafił do szpitala, a na jego nogach pojawiły się rany związane z cukrzycą. W szpitalu z krótkimi przerwami spędził dwa miesiące. Przy jego szpitalnym łóżku szybko pojawił się tajemniczy tenor, pan Borys.

- To jest śpiewak operowy, który przyjechał do Polski z Ukrainy. Bohdan wielokrotnie mówił, że Borys jest hieną cmentarną, że czyha na jego majątek. I mówił to nie tylko do mnie, mówił to do wielu osób - zdradził aktor i przyjaciel pana Bohdana, Artur Gotz, w rozmowie z Polsat News.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wielki strajk, ludzie wyszli na ulice. Awantura, rozległy się krzyki: "Mamy dość. Episkopat do więzienia"
2. 3 osoby zginęły, są ranni. Są porażające nagrania, wszystko trafiło do internetu, smutne wiadomości z Wielkiej Brytanii

Sprawa zaczęła być coraz poważniejsza z dnia na dzień i zaczęli dostrzegać to wszyscy wokół. - Boguś 6 marca wypisał się na własną prośbę ze szpitala i Borys go zawlókł do banku - mówi przyjaciółka Bohdana Gadomskiego. Dziennikarz został zastraszony i zmuszony przez tenora, który nie zważał nawet na zły stan jego zdrowia? - Został zaciągnięty wręcz, bo on już bardzo źle się poruszał, zaciągnięty do banku, a wiemy, że po śmierci nastąpiły wypłaty z kont bankowych w kwocie około 40 000 złotych - zaznacza w rozmowie z Polsat News Marcin Białecki, pełnomocnik Marii M., przyjaciółki i opiekunki pana Bohdana.

Bohdan Gadomski 6 marca nagle całkowicie wypisał się ze szpitala, a dalszą opiekę nad nim miał sprawować pan Borys. Niespełna dwa dni później dziennikarz miał stracić przytomność, której już nigdy nie odzyskał i nie dało się go uratować. Miał trafić na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej w Łodzi, gdzie zmarł 24 marca. Szpital postanowił złożyć zawiadomienie w tej sprawie. Powiadomił prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Niewykluczone, że mogło dojść do przyczynienia się do śmierci Bohdana Gadomskiego dla własnych korzyści materialnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd nie chce się ugiąć, zakaz handlu w niedziele zostaje. Według Emilewicz nie ma powodów, żeby został zawieszony
  2. Prześliczna Karolina pędziła motocyklem na solarium. Tragiczna śmierć. Nie żyje
  3. Przerażające odkrycie służb na południu Polski. Ciało było w stanie zaawansownego rozkładu
  4. Poczta Polska i absurdalny wydatek na worki za 5 mln zł? Dziwne tłumaczenia w oświadczeniu
  5. Z kranu zamiast wody popłynęło szambo. Fatalna awaria pod samą Warszawą
  6. Wirus w Niemczech znów przyspiesza. Lockdown może wrócić

Źródło: Polsat News

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News