Żona Bogusława Lindy wypowiedziała się na temat stanu zdrowia męża. Wikimedia.org/Ralf Lotys (Sicherlich) CC BY 4.0Źródło: Wikimedia.org/Ralf Lotys (Sicherlich) CC BY 4.0
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 20 Lutego 2021

Bogusław Linda jest już po jednej operacji. Żona aktora przekazała fanom wieść nt. stanu zdrowia

Niemal wszyscy potrafią wymienić kilka kultowych ról Bogusława Lindy. W ostatnim czasie aktor otwarcie przyznał, że coraz częściej odczuwa, że metryka nieustannie idzie do przodu. Jego żona, Lidia Popiel przekazała fanom wiadomości na temat operacji, którą przeszedł jej mąż. Wiadomo, w jakim stanie znajduje się artysta.

  • Lidia Popiel zdecydowała się na skomentowanie wiadomości na temat stanu swojego męża Bogusława Lindy
  • Aktor przeszedł niedawno operację kręgosłupa
  • Partnerka Bogusława Lindy uspokoiła jednak, że jego stan zdrowia jest dobry i nie ma powodów do obaw

Jeszcze w 2020 r. Bogusław Linda pojawił się na liście obsady kultowego tytułu PSY 3. Wcielił się w rolę Franza Maurera. Prywatnie jednak próżno szukać go na kolejnych wydarzeniach. Na czas pandemii nie zdecydował się również przenieść swojej aktywności zawodowej do sieci, co zrobiło wiele jego koleżanek i kolegów z branży.

Fani niedawno mogli dowiedzieć się, że Bogusław Linda boleśnie zderzył się z upływem czasu. Aktor głośno mówił, że nie jest już młodzieniaszkiem, jednak informacja, że musiał poddać się operacji dla wielu była niepokojącym sygnałem. Głos w tej dyskusji zabrała żona artysty, Lidia Popiel.

Co się dzieje z Bogusławem Lindą?

Czytając kolejne nagłówki na temat stanu zdrowia Bogusława Lindy można wywnioskować, że jego sytuacja jest bardzo poważna. Fani nie mają jednak powodu do zmartwień.

Aktor nie zdecydował się na aktywniejszy udział w świecie artystycznym z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Czas, gdy praca na planie, czy w teatrach nie była możliwa, Bogusław Linda przeznaczył najprawdopodobniej na zwolnienie tempa i zadbanie o siebie z dala od blasku fleszy.

Policjanci zjeżdżają do Zakopanego. Wzmożone kontrole już w ten weekendPolicjanci zjeżdżają do Zakopanego. Wzmożone kontrole już w ten weekendCzytaj dalej

Lidia Popiel zabrała głos w dyskusji na temat stanu zdrowia ukochanego. Postanowiła uciąć dywagacje i udzieliła komentarza, który jest najbardziej wiarygodnym źródłem w pojawiających się wiadomościach o zabiegu Bogusława Lindy. Prawdą jest, że aktor przeszedł operację kręgosłupa.

Lidia Popiel uspokaja fanów Bogusława Lindy

- Bogusław miał już zabieg związany z kręgosłupem. Miał też rehabilitację. Ale to nie jest tak, że to jest dramat. Takie zwyrodnienia i problemy ma 50 proc. ludzi, tak przynajmniej mówią nam lekarze ortopedzi - powiedziała w rozmowie z Super Expressem Lidia Popiel. Potwierdziła jednocześnie, że jakiś czas temu operacja kręgosłupa rzeczywiście się odbyła. Nie ma jednak powodów do żadnych obaw.

- W tej chwili Bogusław rzeczywiście nie udziela się jakoś specjalnie, ale egzystuje normalnie. Nadal jestem konsumentką jego cudownych obiadów, więc wszystko jest już OK - dodała jeszcze żona Bogusława Lindy, ucinając spekulacje na temat tego, że obecnie aktor mógłby mieć problemy w związku z przebytym zabiegiem.

Wcześniej kwestię nieubłaganego upływu czasu poruszył sam Bogusław Linda. Jakiś czas temu skomentował to, że nie będzie wiecznie młody, o czym wielu jego fanów zwyczajnie zapomina.

"[...] rejestruję charakterystyczne sygnały"

Wyjątkowo znaczące w kontekście ostatniej operacji aktora wydają się jego słowa, które padły w rozmowie z "Na Żywo". Bogusław Linda odniósł się tam do faktu, że wraz z biegiem lat dni nie wyglądają już tak, jak kiedyś. 

- Starzeję się, rejestruję charakterystyczne sygnały psychofizyczne. Czas biegnie trzy razy szybciej niż kiedyś. Obawiam się przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiąże ze starością - powiedział kiedyś w wywiadzie dla "Na Żywo" artysta. Mimo wcielania się w kolejne role, czas nie zatrzymał się w miejscu i jest zdecydowanie mniej łaskawy niż ten kreowany w kolejnych produkcjach. W filmach i serialach wiek to jedynie wybór scenarzystów. W życiu nie jest niestety już tak łatwo.

Źródło: Do Rzeczy / Na Żywo / FilmPolski.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: