Niepokojące informacje o Bogumile Wander. Mąż utracił z nią kontakt przez pandemię.. Wikimedia Commons/Ja FrytaŹródło: Wikimedia Commons/Ja Fryta
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 24 Listopada 2020

Dramatyczne doniesienia o Bogumile Wander. Znajduje się w ośrodku, w którym nie może jej odwiedzić nawet własny mąż

Bogumiła Wander od dwóch lat przebywa w ośrodku w Konstancinie. Teraz, z powodu koronawirusa, jej mąż, Krzysztof Baranowski, nie może jej odwiedzać i prawie całkowicie utracił z nią kontakt. Mąż Wander ujawnił, co robi w wolnym czasie, by poradzić sobie ze strzępkami informacje, jakie dostaje o żonie od dyrektora ośrodka.

Baranowski szykuje niesamowite dzieło, zaznacza jednak, że niezwykle brak mu żony.

Kasia Kowalska dopiero po chorobie córki ujawniła swoją tragedię. Była śmiertelnie choraKasia Kowalska dopiero po chorobie córki ujawniła swoją tragedię. Była śmiertelnie choraCzytaj dalej

Niesamowite małżeństwo Bogumiły Wander

Doświadczona dziennikarka, Bogumiła Wander przez lata związana była ze Zbigniewem Żołędziowskim, z którym ma syna Marka. Przez wiele lat nie chciała odejść od męża właśnie ze względu na dziecko. Kiedy już to zrobiła, przez pewien czas ukrywała swoje życie prywatne. Potem w 2005 roku wyszła ponownie za mąż, tym razem za żeglarza, Krzysztofa Baranowskiego

O swoim małżeństwie "państwo młodzi" poinformowali swoje rodziny i dzieci już po fakcie, szybko jednak się okazało, że kontakt między rodzinami jest dobry, a małżonkom dobrze spędza się ze sobą czas. Jeszcze przed ślubem mieszkali ze sobą przez pięć lat, nawzajem poznając swoje przyzwyczajenia i mając nadzieję na wspólne życie. 

Pociągnął kobietę za włosy i próbował wykorzystać. Pomóżmy znaleźć mężczyznęPociągnął kobietę za włosy i próbował wykorzystać. Pomóżmy znaleźć mężczyznęCzytaj dalej

Zaczęło się jak w filmie, choć bez większych romantycznych uniesień - Baranowski pewnego wieczoru odwiózł ją do domu i postanowił potem wysłać jej uroczy list, na który Wander odpowiedziała. To wszystko miało miejsce jeszcze pod koniec lat '70, kiedy oboje byli w związkach. Dopiero po długim czasie ich drogi znów mogły się zejść. 

Od dwóch lat Bogumiła Wander ze względu na swój stan zdrowia, przebywa w ośrodku w Konstancie. Przez dłuższy czas małżonkowie mieszkali we wspólnym domu w tej podwarszawskiej miejscowości, ale ze względu na wydatki Baranowski sprzedał ich dom i postanowił zamieszkać w niewielkim mieszkaniu.

Przez koronawirusa kontakt z Wander prawie całkowicie zniknął

Baranowski wyznał, że nie jest mu łatwo bez żony.

- Moja żona jest już drugi rok pod dobrą opieką lekarzy. Przed pandemią odwiedzałem ją regularnie w ośrodku, ale niestety pandemia nas rozdzieliła i nie mogę tam się pojawiać - powiedział w rozmowie dla "Faktu".

Mówił również, że nie ma żadnego kontaktu telefonicznego z Wander. Na telefony odpowiadają jedynie lekarze.

Mąż Anny Dymnej o krok od śmierci. Aktorka trwa przy ukochanymMąż Anny Dymnej o krok od śmierci. Aktorka trwa przy ukochanymCzytaj dalej

- Nie mam takiej możliwości, ale rozmawiam z dyrektorem ośrodka i jestem na bieżąco informowany o stanie zdrowia Bogusi. Dostaję regularnie też jej zdjęcia. U żony wszystko w porządku - twierdzi Baranowski. 

Baranowski zdradził, że w czasie, kiedy nie może widywać się z żoną, zabrał się za pisanie swojej książki.

- To album mistrzów malarstwa marynistycznego zatytułowany "Żagle na sztalugach", do którego dopisałem fachowy komentarz. Co prawda nie znam się na malarstwie, ale wiem, jakiego rodzaju manewry wykonują żaglowce, które są namalowane. Wiem nawet, co kapitan myśli, kiedy stoi na mostku i przygotowuje manewr. Malarz to namalował, a ja opowiedziałem historię - mówił. 

Nie tylko Baranowski i Wander są w takiej sytuacji. Z powodu koronawirusa wiele ośrodków i szpitali nie wpuszcza odwiedzających, co wpływa negatywnie zarówno na morale pacjentów, jak i ich rodzin. Wielu z nich ma nadzieję na szybkie zakończenie pandemii i szansę zobaczenia się z bliskimi. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Od dziś w Kauflandzie kupisz specjalne produkty, których w tym roku jeszcze nie było. I trafisz na niejedną promocję
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

źródło: [teleshow.wp.pl]

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Czesto nie daje żadnych objawów, zabija połowę chorych. Nowotwór, który wykryć można jedynie poprzez badanie
  2. https://smakosze.pl/ogorki-kiszone-261120-ks-placki-przepis
  3. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  4. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  5. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  6. Pan Krystian czeka na 3 tysiące złotych od WizzAir. Kupił tylko bilety na wakacje
  7. Niewiarygodne poświęcenie. Chciał kupić dziecku PlayStation 5, zrobił coś wyjątkowego