Black Friday 2019 - czy Polacy stracą głowę?
Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 29 Listopada 2019

Black Friday: bitwa o okazje może skończyć się tragicznie. Polacy stracili głowę

Black Friday 2019 wystartował. W sklepach kupicie wszystko o połowę taniej. Polacy tłumnie ruszą dziś na łowy. Wyprzedaże dotyczą głównie odzieży i kosmetyków, ale nie tylko. Czy dzień ten przebiegnie w miarę spokojnie, czy dojdzie do dantejskich scen, niczym słynne walki o karpia w okolicach Świąt Bożego Narodzenia?

Black Friday, czyli piątkowe szaleństwo, które wiąże się z dużymi wyprzedażami i promocjami, dotyczy nie tylko galerii handlowych, lecz także popularnych supermarketów. W sieci, głównie na YouTube, mnoży się i troi od licznych nagrań, ukazujących dantejskie sceny, do jakich dochodzi przy okazji wyprzedaży i promocji towarów. Czy dziś Polacy także będą wyrywać sobie ciuchy z rąk lub walczyć o przysłowiowego karpia?

Sonda uliczna: Czy Polki i Polacy mają świadomość, ile zwierząt ginie na futra?Sonda uliczna: Czy Polki i Polacy mają świadomość, ile zwierząt ginie na futra?Czytaj dalej

Black Friday 2019 wystartował! Polacy w akcji

Mawia się, że walki w dyskontach to ulubiony sport Polaków. Kochamy zakupy, a przy promocjach dostajemy białej gorączki i dosłownie tracimy głowę. Niektórzy z nas są skłonni walczyć o pożądany produkt jak lwy. Torebki, kurtki, buty, klapki, spodnie, sprzęt RTV i AGD, w tym głównie telewizory, produkty typu Nutella, a nawet karpie - niektórzy walczą o wszystko i nie liczy się przy tym nic. Biegają po sklepie jak szaleni, wyrywają sobie rzeczy z rąk, gotowi są szarpać się ze sobą, a nawet bić.

Zamieszczamy krótki filmik, ukazujący Polaków w akcji, podczas wyprzedaży i promocji w sklepach.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Policjanci zaczęli biec, gdy tylko usłyszeli huk. Opublikowano nagranie ku przestrodze

2. Rodzice dużo stracą na wyższej płacy minimalnej. Szczegół, o którym władza milczy

3. Taką kolację polski szpital zaserwował kobiecie po dwóch udarach. Rozpacz

4. Tylko jeden kraj mógł być o to podejrzany. "Wycofują się z Eurowizji przez homofobię"

5. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie

6. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę