Big Brother. Instagram/slawinaslawin
Źródło: Instagram/slawinaslawin
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 27 Listopada 2019

Gwiazdor "Big Brother" dotykał koleżankę wbrew jej woli. Czuje się oburzony pytaniami o molestowanie

Big Brother, w chwilach swojej świetności, gromadził największą widownię, w historii polskiej telewizji. Producenci postanowili odświeżyć format, ale niestety dla nich, bezowocnie. Najnowszy sezon domu wielkiego brata, pozostawia wiele do życzenia. Głównie za sprawą uczestników.

Jedną z osób, które pojawiły się w najnowszym sezonie Big Brothera, jest Mateusz Sławiński. W niedzielę mężczyzna opuścił dom wielkiego brata. Następnego dnia pojawił się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie zadano mu "niewygodne" pytanie.

Prezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościelePrezenterka TVP apeluje: drugiej połówki szukajcie w kościeleCzytaj dalej

Big Brother: Mateusz pytany o molestowanie

Prowadząca śniadaniówkę, Dorota Wellman zapytała go wprost, czy molestuje kobiety. Skąd to pytanie? Mateusz, jako uczestnik programu, zasłynął zachowaniami, które trudno określić w inny sposób. Przypomnieć wystarczy, że "gwiazdor" zaniósł jedną z uczestniczek, będących pod wpływem alkoholu do łóżka i wbrew jej woli zaczął ją dotykać.

- Szczerze tego żałuję, co się stało z Malwiną. Był to niekontrolowany wybuch i nie mam żadnych problemów z opanowaniem tego, jak jestem na zewnątrz. Nigdy nie zaatakowałem dziewczyny. Ten, kto mnie zna, wie, że jestem dżentelmenem i nie robię takich rzeczy, bo to był jakiś totalny odpał - odpowiedział Dorocie Wellman.

Skrucha Mateusza najwyraźniej nie była szczera. Niedługo później na swoim Instagramie zaczął... grozić prowadzącej.

- Pierwszy dzień po wyjściu z domu wielkiego brata nie należał do najłatwiejszych, o czym przekonaliście się wszyscy, zatem kiedy już przyszło ochłonąć i zrozumieć co się odje*ało, chciałem prosić was o pomoc, żeby znaleźć naprawdę dobrego prawnika, który pomoże mi zaskarżyć panią Dorotę Wellman za to, że powiedziała, że molestowałem kobiety w programie Big Brother - mówił Mateusz.

Jak inaczej nazwać dotykanie kogoś, bez jego zgody?

ZOBACZ TAKŻE:

1. Tylko u nas: Dyrektor Schroniska na Paluchu tłumaczy, o co chodzi z brakującym 1,5 mln zł

2. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają

3. Klienci największych polskich banków na celowniku złodziei. Sprawdźcie, na co uważać

4. ZUS: Średnia emerytura wyniesie 21 tys. zł. Ale większość z nas jej nie dożyje

5. Będziemy płacić podatek od grzechu? Nowa danina opustoszy nam portfele

6. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów