. EAST NEWS
Źródło: EAST NEWS
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 3 Lutego 2020

Biedronka rozbija bank. Prezent dla każdego dziecka urodzonego w tym roku

Biedronka rozda paczki powitalne dzieciom, które przyszły na świat w 2020 roku. Należąca do Jeronimo Martins sieć promuje tym samym własną markę Dada. Sprawdzamy, jak zdobyć paczkę dla noworodka.

Akcja rusza od poniedziałku 3 lutego. W jej ramach Biedronka rozda paczki rodzicom, których dzieci przyszły na świat w 2020 roku.

"Narodziny dziecka to radość nie do opisania. Dlatego Dada chce z radością powitać każde nowo narodzone dziecko w Polsce. Dla tych dzieci, które przyjdą na świat w 2020 roku mamy prezent – paczkę powitalną Dada, która zostanie dostarczona prosto do domu", czytamy na stronie Dada.

Kurator oświaty wytoczyła ciężkie działa. Jej teoria przejdzie do historii absurduKurator oświaty wytoczyła ciężkie działa. Jej teoria przejdzie do historii absurduCzytaj dalej

Biedronka rozda paczki noworodkom

Aby otrzymać powitalną paczkę całkowicie za darmo, wystarczy zarejestrować się na stronie dadaclub.pl. Partnerem akcji Biedronki jest Poczta Polska, a co za tym idzie paczki zostaną dostarczone rodzicom prosto do drzwi.

Do akcji przystąpić mogą również rodzice, którzy dopiero spodziewają się dziecka. Oni również mogą zarejestrować się na stronie dadaclub.pl. Wystarczy, że po narodzinach dziecka potwierdzą swoje dane.

– Paczka powitalna Dada to inicjatywa, z której jesteśmy szczególnie dumni. Marka Dada cieszy się zaufaniem tysięcy rodzin w Polsce, a dzięki nowemu programowi możemy być jeszcze bliżej radosnych chwil narodzin. Naszą misją jest wspieranie rodziców oraz ich pociech, dlatego mamy nadzieję, że nasza paczka sprawi przyjemność wszystkim tym, do których trafi i ułatwi pierwsze wspólne chwile z dzieckiem – mówi cytowana przez portal wiadomoscihandlowe.pl Agata Maj, dyrektor kategorii odpowiedzialna za markę Dada w sieci Biedronka.

Oto, co konkretnie otrzymają rodzice nowo narodzonych dzieci:

  • pieluszki DADA Extra Care rozmiar 2 (3-6 kg)
  • chusteczki nawilżane Dada Sensitive do skóry wrażliwej
  • patyczki higieniczne Dada 100 proc. bawełny

ZOBACZ TAKŻE:

1. Ma 11 lat i milion złotych długu. Komornik zajął jej nawet rentę

2. Co najmniej 20 osób nie żyje, 16 rannych, również dzieci. Tragedia za granicą podczas nabożeństwa

3. Badania wywracają do góry nogami wszystko, co myśleliśmy o kotach. Nawet nie wiecie, jak bardzo was kochają

4. Awantura w programie na żywo. Poseł nie wytrzymał, wyszedł ze studia

5. Co się stało Sikorskiemu? Do sieci wyciekły zdjęcia

6. Mąż w brutalnie szczerych słowach o Agacie Dudzie. Pierwsza dama może zalać się łzami