biedronka zakupy. Wikimedia Commons / Mateusz GiełczyńskiŹródło: Wikimedia Commons / Mateusz Giełczyński
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 29 Kwietnia 2020

Planujesz zakupy przed majówką? Biedronka wprowadza ważne zmiany, w kolejkach ustawią się tłumy

Biedronka nie od dziś zaskakuje nas swoimi kuszącymi promocjami. Z dnia na dzień lista zniżek i ofert staje się coraz większa. Elektronika, artykuły spożywcze, muzyka, a nawet alkohol - lista przecenionych produktów rośnie z oczach potencjalnej klienteli. Czym tym razem zaskoczy nas znana sieć?

W dobie koronawirusa coraz trudniej o tanie zakupy. Jeszcze przed pandemią wielu spośród naszego społeczeństwa bulwersowały wysokie ceny żywności. Teraz do codziennych wydatków doszły drogie maseczki, płyny do dezynfekcji czy jednorazowe rękawiczki. Biedronka postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych obywateli oraz przedstawić kolejną bardzo ciekawą i korzystną ofertę, która przekona do sklepu nawet największego przeciwnika zakupów.

Dramatyczna relacja cioci 3,5-letniego Kacperka. Te słowa poruszą nawet najtwardsze sercaDramatyczna relacja cioci 3,5-letniego Kacperka. Te słowa poruszą nawet najtwardsze sercaCzytaj dalej

Biedronka: Niezwykle atrakcyjna oferta ze strony znanej sieci

Znany sklep postanowił między innymi przedłużyć godziny otwarcia, co umożliwia większej ilości osób wykonanie niezbędnych do funkcjonowania zakupów. Będziemy mogli zacząć je już od godziny 6 rano. Biedronki otwarte będą aż do północy. Jak podaje sieć, umożliwia to elastyczna wymiana wśród zespołu pracowników oraz zmiana organizacji pracy. Jak podają na swojej stronie, wszelkiego rodzaju przepisy dotyczące bezpieczeństwa będą przez sklepy respektowane. Jak deklarują bezpieczeństwo klientów oraz pracowników jest dla Biedronki podstawą. W sklepach, które działają całodobowo, zakupy będzie można robić non-stop do godziny 23:30 30 kwietnia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziennikarz TVP pokazał na antenie, jak oddać głos. Internauci mają używanie
2. Pracownik Ikei zakażony koronawirusem. Niepokojące wpisy w internecie, padły poważne zarzuty

Nie jest to jedyna oferta, jaką prezentują nam przedstawiciele Biedronki. Nie brakuje opinii mówiących o ogromnych kolejkach, jakie mogą ustawić się pod sklepami. "Białe noce" polegające na sprzedaży produktów bez podatku VAT, sławne już zniżki w postaci 3 w cenie 2 czy 9 w cenie 6 to jedne z wielu obniżek, jakie doprowadzą do powstania kolejnych fal klientów masowo wykupujących asortyment przedstawiony nam przez sieć sklepów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Laboratorium w Wuhan zostało zaatakowane. Cyberprzestępcy chcą poznać prawdę na temat pochodzenia wirusa
  2. Waloryzacja z nowymi zasadami. W trakcie pandemii rząd zmienia prawo emerytalne, obawia się nieuniknionego
  3. Polscy turyści wrócili na szlaki. W sieci pojawiły się oburzające zdjęcia i nie chodzi o tłumy
  4. W Polsce już nie rodzi się więcej dzieci? Stan sprzed programu 500 plus
  5. Ktoś celowo zniszczył samochód, którym pielęgniarka jeździła do szpitala. Karygodne zdarzenie w Gliwicach
  6. Genialna wiadomość o pandemii, jakiej jeszcze nie było. Ogromny powód do radości

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News