Biedronka. Biedronka/MultimediaŹródło: Biedronka/Multimedia
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

Produkty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturm

Biedronka wciąż znajduje nowe metody na ściągnięcie tłumów do swoich sklepów. Tym razem dyskont wystartował z zaskakującą promocją. Trudno uwierzyć, że popularny artykuł spożywczy będzie kosztował jedynie 99 groszy. Warto się przygotować, by nie utknąć w kolejce do kasy.

Od początku roku zmagamy się z postępującym kryzysem gospodarczym. Sytuacja finansowa Polek i Polaków wciąż pozostawia wiele do życzenia. Daje to jednak niemałe pole do popisu dla popularnych dyskontów. Biedronka ponownie wyprzedziła rywali atrakcyjnymi ofertami promocyjnymi. Znane i lubiane artykuły spożywcze będziemy mogli kupić po wyjątkowo niskich kosztach. Wśród nich jest między innymi polędwica sopocka oraz produkty należące do firmy "Tarczyński".

Przełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazanyPrzełomowa chwila. Właśnie zapadł wyrok w sprawie, w której Tomasz Komenda został niesłusznie skazanyCzytaj dalej

Biedronka przeszła samą siebie. Szybka sopocka za 99 groszy

Informacje na temat promocji oferowanych przez Biedronkę możemy znaleźć w najnowszej gazetce promocyjnej. Jak podaje "Super Express", wielu klientów może być zdziwionych, gdy dowie się, że mogą zakupić polędwicę sopocką za 99 gr. Warto jednak dokładnie zapoznać się z treścią materiałów przedstawionych przez Biedronkę. Z podanych wiadomości wiemy, że dyskont przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy karty "Moja Biedronka".

Prawie milion Polek i Polaków może otrzymywać niższe emerytury, niż do tej pory. Rozpoczęły się prace nad projektemPrawie milion Polek i Polaków może otrzymywać niższe emerytury, niż do tej pory. Rozpoczęły się prace nad projektemCzytaj dalej

Każdy, kto chce obłowić się na zakupach w Biedronce, powinien założyć sobie specjalną kartę. Szczęśliwi posiadacze będą mogli czerpać korzyści z dodatkowych promocji. "Super Express" informuje, że kupując dwa opakowania wędlin firmy "Tarczyński", za drugie zapłacimy jedynie złotówkę. Kierownictwo dyskontu przygotowało jednak dzienny limit. Klienci będą mogli zakupić maksymalnie 6 produktów. Za trzy zapłacą wówczas jedynie po złotówce.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Kilka miesięcy w areszcie za złamanie kwarantanny. Mieszkanka Torunia przebywa tam od maja
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

Biedronka nie pozostawiła bez promocji miłośników mięsa mielonego. Każdy posiadać karty przy zakupie dwóch opakowań produktu, zapłaci za drugi jedynie 3,99 zł. Atrakcyjna oferta z pewnością zachwyci klientów, którzy już w ciągu kilku dni ruszą po niezbędne zakupy. Warto się zainteresować i przygotować, by nie utknąć w ciągnących się kolejkach do kasy.

Produkty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturmProdukty za mniej niż złotówkę. Biedronka szykuje się na szturmCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Setki tysięcy Polaków ze zmniejszoną emeryturą. Fatalne konsekwencje nie do uniknięcia
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Super Express]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News